آخرین شرایط پله برقی های متروی تهران ، مدیرعامل مترو: از بهمن ماه سال گذشته 100 میلیارد تومان قطعه تامین کردیم

به گزارش وبلاگ واحدی، مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه از تعویض روغن تمام پله برقی های مترو تهران در اسفند سال گذشته بعد از حدود 3 سال تاخیرخبر داد.

آخرین شرایط پله برقی های متروی تهران ، مدیرعامل مترو: از بهمن ماه سال گذشته 100 میلیارد تومان قطعه تامین کردیم

به گزارش خبرنگاران، مسعود درستی در مورد اورهال و روغن کاری پله برقی های مترو گفت: در خاتمه سال گذشته بین 2 تا 3 سال از تاریخ انقضای روغن کاری پله برقی های مترو گذشته بود.

وی بیان نمود: در بهمن و اسفند یک گام بزرگ برداشتیم و همه پله برقی ها را روغن کاری کردیم. باید به پله برقی مانند سایر تجهیزات الکترونیکی رسید؛ وقتی به آن رسیدگی نمی کنیم راندمان، کیفیت و عمر مفید آن پایین می آید.

درستی با بیان اینکه در این مسئله در پی مقصر نیستیم، ادامه داد: کوشش بر این است که دیگر اتفاقی همانند حادثه ای که در ایستگاه بهشتی رخ داد، نیفتد. از بهمن ماه به این طرف نیز حدود 100 میلیارد تومان قطعه برای پله های برقی تامین کردیم.

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه اضافه نمود: بخش قابل توجهی از این تجهیزات وارد انبار شدند و یک بخش هایی هم قراردادهایشان امضا شده و ظرف مدت کوتاهی وارد انبارهایمان می گردد.

وی عنوان نمود: از نیمه دوم سال گذشته با توجهی ویژه به پله های برقی ها در کوشش هستیم که درصد خرابی و خاموشی شان را پایین بیاوریم. با تمام رسیدگی ها اما خرابی پله های برقی مانند سایر وسایل الکتریکی وجود دارد. کوشش ما این است که هیچ پله برقی خاموش نماند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 29 خرداد 1402 بروزرسانی: 29 خرداد 1402 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 2395

به "آخرین شرایط پله برقی های متروی تهران ، مدیرعامل مترو: از بهمن ماه سال گذشته 100 میلیارد تومان قطعه تامین کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط پله برقی های متروی تهران ، مدیرعامل مترو: از بهمن ماه سال گذشته 100 میلیارد تومان قطعه تامین کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید