آلمان عملیات های ارتش در مدیترانه و شاخ آفریقا را تمدید کرد

به گزارش وبلاگ واحدی، نمایندگان مجلس آلمان به اتفاق آراء با تداوم مشارکت نیروهای ارتش در عملیات نظارت بر تحریم تسلیحاتی لیبی در دریای مدیترانه موسوم به ایرینی و عملیات در شاخ آفریقا موسوم به آتلانتا موافقت کردند.

آلمان عملیات های ارتش در مدیترانه و شاخ آفریقا را تمدید کرد

با تور آفریقای جنوبی ارزان یه جذابترین کشور قاره آفریقا سفر کنید، ترکیبی از سافاری های دلنشین و اقامت در هتل های لوکس را در این سفر پر هیجان تجربه کنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از آر ان دی، مجلس آلمان با رای اکثریت برای تمدید عملیات های ارتش در دریای مدیترانه و شاخ آفریقا موافقت کرد.

نمایندگان مجلس آلمان شب گذشته با رای اکثریت با تداوم مشارکت نیروهای ارتش آلمان در عملیات دریایی اتحادیه اروپا در دریای مدیترانه موسوم به ایرینی و عملیات در شاخ آفریقا موسوم به آتلانتا تا اواخر آوریل سال 2022 موافق کردند.

اتحادیه اروپا در عملیات دریایی ایرینی با کشتی، هواپیما و ماهواره و با 300 نیرو بر تحریم تسلیحاتی لیبی نظارت می نماید.

هدف اعلام شده این عملیات پایداری کشور لیبی و حمایت از فرایند صلح راهنمایی شده توسط سازمان ملل در این کشور است.

این عملیات اتحادیه اروپا برای جلوگیری از هجوم مجدد پناهندگان به وسیله دریای مدیترانه بسیار دورتر از منطقه فرار مهاجران برگزار می گردد. این عملیات جدید که سال گذشته شروع شد جایگزین عملیات دریایی قبلی اتحادیه اروپا در دریای مدیترانه موسوم به سوفیا شده است.

ارتش آلمان همچنین در آینده حداکثر با 300 نیرو در منطقه شاخ آفریقا و در عملیات اتحادیه اروپا موسوم به آتلانتا مشارکت می نماید. اتحادیه اروپا در این عملیات از حمل و نقل برنامه جهانی غذا، دریانوردان و کشتی های تجاری در برابر دزدان دریایی محافظت می نماید. مهم ترین جهت تجاری بین اروپا، شبه جزیره عربستان و آسیا از خلیج عدن عبور می نماید.

تکالیف جدید در این عملیات نظامی نظارت بر تحریم اسلحه علیه سومالی و مبارزه با قاچاق غیر قانونی مواد مخدر است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1400 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 1708

به "آلمان عملیات های ارتش در مدیترانه و شاخ آفریقا را تمدید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آلمان عملیات های ارتش در مدیترانه و شاخ آفریقا را تمدید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید