ارسال دعوتنامه ها برای متقاضیان برنامه PGP تا 2 هفته متوالی ادامه خواهد داشت

به گزارش وبلاگ واحدی، قرعه کشی برنامه اسپانسرشیپ پدر و مادران، پدربزرگ ها و مادربزرگ ها (PGP) از روز 20 سپتامبر 2021 آغاز شده، و ارسال دعوتنامه ها تا 2 هفته متوالی ادامه خواهد داشت. مدعوین از زمان دریافت دعوتنامه، 60 روز فرصت دارند تا پرونده اسپانسرشیپ والدین خود را به همراه مدارک کامل، به دولت کانادا ارائه دهند.

ارسال دعوتنامه ها برای متقاضیان برنامه PGP تا 2 هفته متوالی ادامه خواهد داشت

اداره مهاجرت کانادا از متقاضیانی دعوت به عمل می آورد که آمادگی برای اسپانسرشیپ والدین خود را از طریق پروفایل ابراز علاقه مندی (EOI)، بین 13 اکتبر و 3 نوامبر سال 2020، ارسال کرده باشند.

در ماه ژانویه 2021، کانادا 10.000 متقاضی را در لاتاری برنامه PGP، دعوت کرد. هم اکنون، از 30،000 متقاضی دیگر دعوت به عمل خواهد آمد.

متقاضیان باید طی این دو هفته (تا انتها روز 4 اکتبر 2021) ایمیل خود را برای مشاهده دعوتنامه ارسالی از اداره مهاجرت، مرتبا چک کنند.

برنامه PGP به شهروندان کانادایی و مقیمان دائم این امکان را می دهد تا اسپانسرشیپ والدین و پدربزرگ و مادربزرگ خود را برای مهاجرت به کانادا انجام دهند. بدین ترتیب، این افراد هم می توانند برای اقامت دائم و شهروندی کانادا اقدام کنند.

متقاضیانی که پیروز به دریافت دعوتنامه در قرعه کشی برنامه اسپانسرشیپ والدین نمی شوند، قادرند در هر زمانی، برای دریافت سوپر ویزا اقدام کنند. این ویزا به والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ مقیمان دائم یا شهروندان کانادایی امکان می دهد طی 10 سال، چندین بار (هر بار تا حداکثر 2 سال) به طور موقت به کانادا بیایند.

منبع: خبرکانادا
انتشار: 12 مهر 1400 بروزرسانی: 12 مهر 1400 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 1949

به "ارسال دعوتنامه ها برای متقاضیان برنامه PGP تا 2 هفته متوالی ادامه خواهد داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارسال دعوتنامه ها برای متقاضیان برنامه PGP تا 2 هفته متوالی ادامه خواهد داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید