اشتباه مرگبار مرد میانسال هنگام سوار شدن به آسانسور!

به گزارش وبلاگ واحدی، اشتباه مرد میانسال هندوستانی هنگام سوار شدن به آسانسور یک هتل موجب سقوط او به داخل گودال آسانسور و مرگش شد.

اشتباه مرگبار مرد میانسال هنگام سوار شدن به آسانسور!

از وبلاگ ساعت هیراد دیدن فرمایید و کلی مقاله و خبر جالب مطالعه نمایید.

به گزارش خبرنگار ، ویدئویی که به تازگی در فضای مجازی منتشر شده است لحظه سقوط مرگبار مرد 62 ساله هندوستانی را از آسانسور یک هتل به تصویر می کشد. سانتوش کومار در حالی که از طبقه سوم هتل قصد داشت به پایین برود پس از باز کردن درب آسانسور وارد اتاقک شد و به پایین سقوط کرد. قربانی بدون آنکه مطمئن گردد آیا اتاقک آسانسور در طبقه سوم قرار گرفته بلافاصله با باز کردن درب آسانسور وارد آن شد و بر اثر سقوط از ارتفاع جانش را از دست داد.

ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته هتل تهیه شده است، چگونگی وقوع این حادثه را نشان می دهد. این ویدئو نشان می دهد که قربانی با باز کردن درب آسانسور و تنها یک قدم به جلو حرکت کردن به پایین سقوط می نماید. یک منبع مطلع در این رابطه گفت: قربانی به همراه خانواده اش در این هتل حضور داشتند تا نامزدی پسرش را جشن بگیرند. در این حادثه قربانی روز پنجشنبه در حالی که قصد استفاده از آسانسور را داشت پس از فشردن دکمه و در حالی که فکر می کرد آسانسور در طبقه سوم قرار گرفته درب را باز کرد و به پایین سقوط کرد. بدلیل نقص فنی آسانسور، در حالی که هنوز اتاقک در طبقه سوم قرار نگرفته بود درب آن باز شد و این حادثه رخ داد. این مرد به بیمارستان منتقل، اما اعلام شد که جانش را از دست داده است.

لازم به ذکر است؛ هنوز مسئولان هتل در خصوص این حادثه واکنش نشان نداده اند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 5 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 739

به "اشتباه مرگبار مرد میانسال هنگام سوار شدن به آسانسور!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اشتباه مرگبار مرد میانسال هنگام سوار شدن به آسانسور!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید