اصفهانیان: اشتباهات داوری در 56 بازی لیگ برتر زیر 10 درصد بود، طبق آیین نامه برخورد می کنیم

به گزارش وبلاگ واحدی، رئیس کمیته داوران فدراسیون می گوید اگر داوری اشتباه قضاوت کند، طبق آیین نامه با او رفتار خواهیم کرد.

اصفهانیان: اشتباهات داوری در 56 بازی لیگ برتر زیر 10 درصد بود، طبق آیین نامه برخورد می کنیم

به گزارش وبلاگ واحدی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، فریدون اصفهانیان در خصوص عملکرد داوران گفت: متأسفانه در هفته ای گه گذشت داوران ما در دو دیدار اشتباه تأثیرگذار داشتند. مطمئناً کمیته داوران این مسئله را با آنها در میان می گذارد و طبق آیین نامه با داوران رفتار می گردد. اشتباهات داوران مان را تأیید می کنیم و باید آنها را کاهش دهیم. برای این داوران کلاس های توجیهی برگزار می گردد تا متوجه خطاهای خود شوند و در قضاوت های بعدی خود آن را اصلاح نمایند.

وی اعلام نمود: با تمام احترامی که برای باشگاه ها قائلم، از آنها درخواست می کنم اگر اعتراضی نسبت به داوری در بازی های خود دارند، به صورت کتبی به فدراسیون فوتبال ارسال نموده تا کمیته داوران پاسخگوی آن باشد. اگر داوری اشتباه قضاوت نموده، طبق آیین نامه با او رفتار خواهیم کرد و بالعکس اگر داوری عملکردش در بازی مثبت بوده، مورد تشویق قرار می گیرد.

اصفهانیان در مورد اتفاقات بازی صنعت نفت آبادان و پیکان گفت: مردم خونگرم آبادان فوتبال را کامل می شناسند. اگر هم نسبت به داوری اعتراضی دارند با ملهتب کردن استادیوم، فقط باعث می شوند داوران ما تمرکز خود را از دست بدهند. معتقدم این اتفاقات شایسته فوتبال ما نیست.

رئیس کمیته داوران و عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: در 56 بازی که در لیگ برتر انجام شد، در مجموع اشتباهات داوری زیر 10 درصد بوده است که کوشش می کنیم این را به حداقل برسانیم. همچنین این هفته سعی کردیم داوران با تجربه را در کنار داوران جوان و با آتیه قرار دهیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 بهمن 1397 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 93

به "اصفهانیان: اشتباهات داوری در 56 بازی لیگ برتر زیر 10 درصد بود، طبق آیین نامه برخورد می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصفهانیان: اشتباهات داوری در 56 بازی لیگ برتر زیر 10 درصد بود، طبق آیین نامه برخورد می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید