افتتاح ساختمان جدید شورای عالی استان ها، گلایه از نبود بایگانی

به گزارش وبلاگ واحدی، مرتضی الویری در مراسم افتتاحیه ساختمان شورای عالی استان ها با بیان این که شورای عالی استان ها از بدو تشکیل تا به امروز هیچ محلی را برای استقرار و برگزاری جلسات کمیسیون و جلسات هم اندیشی نداشته است گفت : بر همین اساس در دوره جدید ما پیشنهادی را به شهرداری تهران درباره واگذاری ساختمانی 8 طبقه در خیابان بخارست به شورای عالی استان ها ارائه کردیم که خوشبختانه این پیشنهاد مورد موافقت شهردار وقت تهران نهاده شد.

افتتاح ساختمان جدید شورای عالی استان ها، گلایه از نبود بایگانی

وی ادامه داد : البته یک ساختمانی در اختیار شورای عالی استان ها در میدان فاطمی بوده که این ساختمان ظرفیت محدودی را داشته است و ما نمی توانستیم جلسات کمیسیون و هم اندیشی را در این مجموعه برگزار کنیم و در واقع اعضای شورای عالی استان ها مجبور بودند جلسات کمیسیون ها و هم اندیشی ها را در سایر محل ها برگزار نمایند و در واقع داشتن یک بایگانی مناسب برای شورای عالی استان ها در این سال ها میسر نبوده است.

وی اعلام کرد: زمانی که این ساختمان در اختیار شورای عالی استان ها نهاده شد هیچ امکاناتی در داخل ساختمان وجود نداشت و در واقع این ساختمان برای حراست شهرداری تهران پیش بینی شده بود و دیوارهای چوبی برای کاربری حراست در این مجموعه پیش بینی شده بود که با کوشش فشرده و کار شبانه روزی این ساختمان تجهیز شد. رئیس شورای عالی استان ها ادامه داد: بر اساس مصوبه شورای شهر تهران در هفتاد و هشتمین جلسه خود در تاریخ دوم مرداد ماه 97، واگذاری این ساختمان با قید دو فوریت به شورای عالی استان ها مطرح شد و خوشبختانه این مصوبه با رای قاطع اعضا به تصویب رسید.

الویری گفت: در نهایت و پس از فرآیند قانونی ساختمان اشاره شده در 19 مهرماه 97، طی مراحل قانونی و به وسیله سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران و حراست شهرداری ساختمان تحویل شورای عالی استان ها شد.

وی گفت: ساختمان اشاره شده در 8 طبقه و در هر طبقه 250 متر زیربنا و در کل دو هزار و 200 متر زیربنای مفید بنا شده است ضمن اینکه 3 طبقه پارکینگ نیز برای ساختمان در نظر گرفته شده که قابلیت پارک 18 دستگاه خودرو پیش بینی شده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 فروردین 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 139

به "افتتاح ساختمان جدید شورای عالی استان ها، گلایه از نبود بایگانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح ساختمان جدید شورای عالی استان ها، گلایه از نبود بایگانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید