با سامانه ایران ساخت هوش مصنوعی به صنعت تبلیغات پیوند خورد

به گزارش وبلاگ واحدی، یک شرکت دانش بنیان، خدمات هوش مصنوعی را وارد صنعت تبلیغات کشور کرد.

با سامانه ایران ساخت هوش مصنوعی به صنعت تبلیغات پیوند خورد

جهت دریافت مشاوره خدمات چاپ کاتالوگ تبلیغاتی از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از نماشو بخواهید.

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، سعید غفاری مدیرعامل شرکت دانش بنیان راه چاره های خلاق بیز، گفت: مجموعه ما خدمات تخصصی در حوزه تبلیغات ارائه می نماید. یک شرکت عظیم احتیاج دارد که بداند کدام نوع تبلیغ، چه ساعتی از برنامه تلویزیونی و کدام بیلبورد برای وی مناسب تر است. ما به یاری یک سامانه هوش مصنوعی به نام دیده، اطلاعات مختلف را بررسی می کنیم و یک گزارش در اختیار صاحب برند و محصول قرار می دهیم.

مدیرعامل شرکت دانش بنیان راه چاره های خلاق بیز، در ادامه اضافه کرد: یک شرکت می خواهد مخاطب خاص خود را هدف تبلیغات قرار دهد و با کمترین هزینه هم این کار را انجام دهد. برای مثال، پخش کردن یک تبلیغ ویژه بانوان درست پس از اخبار، که عموماً آقایان آن را می بینند، کار درست نیست. همچنین ما سابقه کل تبلیغات کشور را در آرشیو داریم.

این فعال دانش بنیان، گفت: ممکن است یک بیلبورد خاص به مدت 2 سال، تبلیغ یک محصول ویژه آقایان را نمایش داده باشد. اگر بلافاصله پس از آن تبلیغ، یک محصول ویژه بانوان روی آن قرار گیرد، چندان مناسب نیست. زیرا در ذهن مخاطبان آن بیلبورد یک ذهنیت ایجاد شده است.

غفاری با اشاره به اهمیت استفاده از این سامانه، اضافه کرد: ما برنامه های تلویزیونی، نشریات مختلف و دیگر سکو های تبلیغاتی مانند بیلبورد ها را تحلیل می کنیم و مخاطبان آن را می سنجیم. در فاز آخر نیز رسانه های اجتماعی را در دستور کار قرار داده ایم. همچنین آرشیو کامل ما از تبلیغات کشور، امکان برگزیدن بهترین تبلیغ با کمترین هزینه و بررسی رقبا را فراهم می آورد.

وی گفت: این نوع سامانه های مشاوره، در جهان یک موضوع شناخته شده هستند. برای مثال، شرکت های خارجی فعال در ایران مانند شرکت های تلفن همراه، سامسونگ و ال جی، بلافاصله جذب خدمات ما شدند و شرکت های رقیب داخلی آن ها نیز بر این اساس، از خدمات ما استفاده کردند.

مدیرعامل شرکت دانش بنیان راه چاره های خلاق بیز همچنین اعلام کرد: ما در 18 شهر فعال هستیم و شاهد تبلیغ هستیم. شاهد تبلیغ به این معنی که بر درستی انجام تبلیغ هم نظارت داریم. یک برند خدمات تلفن همراه، به وسیله شرکت ما متوجه شد که بسیاری از قرارداد های بیلبورد آن ها اصلاً انجام نشده و بیلبوردی نصب نشده است. همچنین خدمتی برای تحلیل رقبا و نوع تبلیغ و هزینه تبلیغات انجام گرفته از سوی آن ها ارائه می دهیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 1 اردیبهشت 1400 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 1706

به "با سامانه ایران ساخت هوش مصنوعی به صنعت تبلیغات پیوند خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با سامانه ایران ساخت هوش مصنوعی به صنعت تبلیغات پیوند خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید