اخبار صنعت

روسیه به پیشنهاد ترامپ درباره نشست گروه7 پاسخ داد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، کرملین اعلام کرده که روسیه نیاز دارد تا جزئیات بیشتری را درباره پیشنهاد دونالد ترامپ برای شرکت در اجلاس گروه هفت بررسی کند.

14 مرداد 1399

ستاد توسعه فناوری نانو از صنعت ساختمان حکایت می نماید

مدیر توسعه فناوری نانو در حوزه ساخت و ساز در ستاد ویژه توسعه فناوری نانو از نقش این ستاد در توسعه محصولات و برنامه های حمایتی ویژه ستاد نانو از محصولات بخش ساختمان اطلاع داد.

13 مرداد 1399

جزئیات ساخت مسکن ارزان قیمت توسط بنیاد مستضعفان تشریح شد

خبرنگاران: رئیس بنیاد مستضعفان جزئیات طرح ساخت مسکن ارزان قیمت برای محرومان کشور را تشریح کرد.

12 مرداد 1399

اتحادیه اصناف مشاوران املاک با تخلفات بنگاه ها برخورد کند

دادستان عمومی و انقلاب گناوه گفت: اتحادیه صنف مشاوران املاک شهرستان با بنگاه هایی که به قطعه قطعه کردن و معامله اراضی کشاورزی اقدام می کنند، برخورد کند.

11 مرداد 1399

سفیر ایران: هنوز دستورالعملی برای زمان شروع ترم تحصیلی و پذیرش دانشجویان جدید در ایتالیا ابلاغ نشده است

سفیر ایران در رم با اشاره به تعلیق فعالیت های کنسولی سفارت ایتالیا در تهران در پی شیوع کرونا گفت: هنوز دستورالعملی از دولت برای زمان شروع ترم تحصیلی و پذیرش دانشجویان جدید ابلاغ نشده است.

16 تیر 1399

VKS؛ سلاح ویژه سرویس امنیت فدرال روسیه (

از الگوی سلاح VKS مدل های مختلفی ساخته شده است که هر کدام از آنها در زمینه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

11 تیر 1399

نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی اصفهان به تعویق افتاد

معاون گردشگری و سرمایه گذاری اصفهان گفت:نمایشگاه گردشگری استان که قرار بود یکم تیرماه 1399 برگزار گردد لغو و در تاریخی دیگری برگزار می گردد.

8 تیر 1399

ممنوعیت ساخت و ساز در شهرک خیرآباد ورامین

فرماندار شهرستان ورامین گفت: برای ساماندهی شرایط واحدهای تولیدی، هر گونه ساخت و ساز در شهرک صنعتی خیرآباد تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

6 تیر 1399

خبرنگاران پیامدهای کرونا؛ ایرفرانس با کاهش نیرو فعالیت های خود را از سر می گیرد

تهران- خبرنگاران- هولدینگ ایرفرانس-کی.ال.ام که برای از سرگیری فعالیت های متوقف شده خود در پی شیوع کووید-19، پیروز شد 7 میلیارد یورو از فرانسه و 2 تا 4 میلیارد یورو از هلند یاری های اقتصادی دریافت کند اعلام نموده، با کاستن از نیروهایش آن هم به صورت داوطلبانه...

5 تیر 1399

ثبت برند، علامت تجاری (علائم تجاری)با شرکت هانا ثبت

ثبت برند و علامت تجاری در اداره مالکیت صنعتی ثبت می شود که از زیر مجموعه های سازمان ثبت اسناد و املاک می باشد.

31 خرداد 1399

عراق، ادعای کوشش بعضی گروه های سیاسی برای حفظ عبدالمهدی به عنوان نخست وزیر

ادعای یک نماینده مبنی بر کوشش ها برای حفظ عادل عبدالمهدی به عنوان نخست وزیرتا زمان برگزاری انتخابات، تاکید یکی از اعضای فراکسیون اقلیت اهل سنت درباره ضرورت وحدت گروه های سیاسی در شرایط حساس کنونی و فشار بعضی طرف ها بر الکاظمی از جمله خبرهای عراق است....

29 خرداد 1399

یونان، ترکیه را تهدید به حمله نظامی کرد: آماده حمله هستیم

فارس نوشت: وزیر دفاع یونان گفت درصورتی که تحریکات ترکیه در دریای مدیترانه ادامه پیدا کند، کشورش برای مقابله نظامی جهت حفظ حق حاکمیت خود آماده است.

26 خرداد 1399

جاده هایی که خود دلیل سفرند

هر کدام از ما تا به حال در جاده های زیادی قدم گذاشته ایم و این جاده ها برایمان تبدیل به لذت اصلی سفر شده اند. خود من خیلی از عکس هایم را در جاده گرفته ام و با نگاه کردن به آنها به زمان های مختلفی سفر می کنم. گاهی پرت می شوم به جاده ای که لحظه شماری می کردم سریع...

19 خرداد 1399

خرید بهترین اره دورکن

امروزه در صنایع چوب از دستگاه های مختلفی جهت برش و ساخت مصنوعات و وسایل چوبی استفاده می شود.

14 خرداد 1399

فهرست نمادهای متوقف بورسی

از میان نمادهای بورسی 35 نماد فهرست نمادهای متوقف بازار نرمال را تا تاریخ 19 فروردین تشکیل داده اند و به دلایل مختلف از جمله تعلیق نماد معاملاتی، برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده (انتخاب اعضا)، بررسی بیشتر معاملات و نطایر آن متوقف شده اند. ...

11 خرداد 1399

حمایت خیرین شیرازی از جهادگران فعال در کارگاه های تولید ماسک

معاون تربیت و آموزش فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: روزانه دو هزار و 500 عدد ماسک با مشارکت فعالین عرصه های جهادی، تولید و تحویل مجاری توزیع می شود.

9 خرداد 1399

آتش سوزی کارگاه صنایع چوبی و منزل مسکونی در اراک صدمات جانی نداشت

خبرنگاران: مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک گفت: آتش سوزی یک کارگاه CNC چوب و یک منزل مسکونی در یک مجتمع 10 طبقه در اراک صدمات جانی نداشت و با کوشش و حضور به موقع آتش نشانان خاموش و از بروز خسارت بیشتر جلوگیری شد.

6 خرداد 1399

توزیع بیش از 3 هزار تن میوه نوروزی در خوزستان

خبرنگاران/خوزستان رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: سه هزار و 230 تن سیب و پرتقال در طرح توزیع میوه نوروزی در خوزستان توزیع شد.

2 خرداد 1399

خبرنگاران رییس جهاد کشاورزی بیجار: کمبود کود نداریم

سنندج - خبرنگاران - رییس جهاد کشاورزی بیجار گفت: کود بهاره بیش از میزان نیاز شهرستان تامین شده و هیچ کمبودی در این خصوص نیست و کشاورزان نگرانی نداشته باشند.

1 خرداد 1399

معین دستمزد سال 99 به شرایط پس از بحران موکول شود

به گزارش تجارت نیوز، اصغر آهنی ها گفت: در جلساتی که پیش از سال برای تعیین دستمزد برگزار گشت، نمایندگان کارگری، کارفرمایی و دولت سه پیشنهاد را مطرح کردند.

1 خرداد 1399
تعداد: (168)