برنج هندی مقرون به صرفه می گردد

به گزارش وبلاگ واحدی، دو منبع دولتی در دومین کشور بزرگ تولیدکننده دنیا اعلام کردند که ذخایر برنج هند در شروع ماه اگوست تقریباً سه برابر هدف خود بود.

برنج هندی مقرون به صرفه می گردد

به گزارش ایسنا، این مازاد بازار همراه با محصول فصل نو که قرار است تا ماه اکتبر وارد بازار گردد، امیدواری را افزایش می دهد که دهلی نو ممنوعیت صادرات اخیر را کاهش دهد. بزرگترین صادرنماینده برنج دنیا ماه گذشته دستور توقف غیرمنتظره صادرات برنج سفید غیر باسماتی را صادر کرد و قیمت ها را به بالاترین سطح چند ساله رسانده بود.

منابع به رویترز گفتند که ذخایر برنج هندی در انبار های دولتی در اول ماه آگوست به 37.6 میلیون تن رسید. بعلاوه اعلام کردند که ما در انتهای سال بازاریابی برنج 2022 تا 2023 هستیم و ذخایر ما بیش از حد کافی است.

کشاورزان هندی که معمولاً کاشت برنج را در ماه های بارانی ژوئن و جولای شروع می نمایند، برداشت محصول فصل نو را از اکتبر شروع می نمایند.

بر اساس گزارش رویترز، کشاورزان هندی تا به امروز 23.7 میلیون هکتار برنج تابستانی کاشته اند که 1.71 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش یافته است، زیرا باران های موسمی حیاتی در ماه جولای احیاء شده و به کشاورزان یاری کرد تا کاشت را تسریع نمایند.

منبع: فرارو
انتشار: 17 مرداد 1402 بروزرسانی: 17 مرداد 1402 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 2413

به "برنج هندی مقرون به صرفه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنج هندی مقرون به صرفه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید