تست ضریب هوشی؛ چه کسی دروغ می گوید؟ دروغگو را در 5 ثانیه شناسایی کنید!

به گزارش وبلاگ واحدی، ما با یک بازی فکری جالب آمده ایم که در آن باید فردی را که در تصویر دروغ می گوید در 5 ثانیه شناسایی کنید. در این بازی فکری، شما باید تصمیم بگیرید که چه کسی از بین این دو نفر بر اساس عملکرد و موقعیت آن ها دروغ می گوید.

تست ضریب هوشی؛ چه کسی دروغ می گوید؟ دروغگو را در 5 ثانیه شناسایی کنید!

خبرنگاران | بازی فکری برای تست ضریب هوشی: این بازی فکری به آزمایش سطح هوش شما بر اساس تصمیمی که هنگام آنالیز مشکل می گیرید، یاری می نماید. در حین حل این معما های فکری، باید مسئله را به فکر تان بسپارید و با استفاده از مهارت های استدلال منطقی به پاسخ برسید.

به گزارش خبرنگاران ، ما با یک بازی فکری جالب آمده ایم که در آن باید فردی را که در تصویر دروغ می گوید در 5 ثانیه شناسایی کنید. در این بازی فکری، شما باید تصمیم بگیرید که چه کسی از بین این دو نفر بر اساس عملکرد و موقعیت آن ها دروغ می گوید.

در تصویر زیر مشاهده می کنید که یک قسمت وجود دارد که به وسیله یکی از مالکان خودرو آسیب دیده است. مرد سمت راست صاحب ماشین آبی و مرد سمت چپ صاحب ماشین قرمز است. اما آیا می توانید دروغگوی تصویر را شناسایی کنید؟

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ معمای فرد دروغگو

اگر به علائم لاستیک در تصویر با دقت نگاه کنید، می توانید فردی را که در تصویر دروغگو است را شناسایی کنید. در واقع علائم لاستیک روی زمین با شکل لاستیک ماشین آبی و سمت راست مطابقت دارد.

منبع: فرادید
انتشار: 17 آبان 1401 بروزرسانی: 17 آبان 1401 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 2297

به "تست ضریب هوشی؛ چه کسی دروغ می گوید؟ دروغگو را در 5 ثانیه شناسایی کنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تست ضریب هوشی؛ چه کسی دروغ می گوید؟ دروغگو را در 5 ثانیه شناسایی کنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید