درستکار: در دو دهه اخیر چنین مسابقاتی نداشتیم، روزهای خوبی در انتظار کشتی است، هیچ کشتی گیری برای رسیدن به تیم ملی ناامید نیست

به گزارش وبلاگ واحدی، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد تاکید نمود که با این چرخه عادلانه هیچ کشتی گیری برای رسیدن به دوبنده تیم ملی ناامید نیست.

درستکار: در دو دهه اخیر چنین مسابقاتی نداشتیم، روزهای خوبی در انتظار کشتی است، هیچ کشتی گیری برای رسیدن به تیم ملی ناامید نیست

به گزارش خبرنگاران، پژمان درستکار سرمربی تیم ملی کشتی آزاد که از نزدیک شاهد رقابت های قهرمانی کشور در گرگان است، درباره این مسابقات گفت: رقابت های 5 وزن اول مسابقات قهرمانی کشور برای انتخابی تیم ملی جهت حضور در قهرمانی آسیای مغولستان به انتها رسید و نکته ای که همه کارشناسان به آن اذعان داشتند در دو دهه اخیر، مسابقات قهرمانی کشوری با چنین سطح و شور و نشاطی برگزار نشده بود.

وی اضافه نمود: انگیزه ای که برای کشتی گیران برای حضور در قهرمانی کشور به وجود آمده بود و چرخه ای که برای ادامه راهشان تعریف شده، باعث شده بود که رقابت ها خیلی خوب و نزدیک باشد.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد با اشاره درخشش کشتی گیران جوان، اضافه نمود: کشتی گیران بسیار جوانی را دیدم که می گردد به آینده آنها امیدوار بود، با برنامه ریزی هایی که قرار است برای اردوها و اعزام به تورنمنت های مختلف صورت می گیرد، روزهای خوبی در انتظار کشتی کشور است.

درستکار با اشاره به اینکه عدالت، محور چرخه انتخابی است، تاکید نمود: با توجه اینکه چرخه انتخابی کشتی بر مبنای عدالت محوری است، کشتی های خوبی را دیدیم و شرکت کنندگان انگیزه بالایی داشتند. هر چقدر این تداوم داشته باشد، به نفع کشتی ایران است.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد، اضافه نمود: هیچ کشتی گیری برای رسیدن به تیم ملی ناامید نیست و همین باعث ایجاد انگیزه شده است. یک کشتی گیر می آید حتی ده بر صفر هم ببازد اما انگیزه دارد که باز هم فرصت خواهد داشت. به خصوص که در این چرخه هر کشتی گیری فارغ از نامی که دارد، با نمایش قابلیت ها و توانایی هایش می تواند به پیراهن تیم ملی برسد.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در انتها درباره رضا اطری که به علت سر وزن نرسیدن در فینال وزن 57 کیلو شرکت نکرد، هم گفت: اطری سر وزن نرسید و طبق مقررات از مسابقات حذف شد. با توجه به اینکه مسابقات انتخابی تیم ملی است، کمیته فنی تصمیم گرفت که نفر دوم از این سمت جدول با مومنی کشتی بگیرد که در نهایت مومنی با کسب فزونی به عنوان ملی پوش ایران در رقابت های قهرمانی آسیا معرفی گردید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 1 اردیبهشت 1401 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 2154

به "درستکار: در دو دهه اخیر چنین مسابقاتی نداشتیم، روزهای خوبی در انتظار کشتی است، هیچ کشتی گیری برای رسیدن به تیم ملی ناامید نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درستکار: در دو دهه اخیر چنین مسابقاتی نداشتیم، روزهای خوبی در انتظار کشتی است، هیچ کشتی گیری برای رسیدن به تیم ملی ناامید نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید