رضایی: از دستیاران ایتالیایی در تیم ملی خبر ندارم، پیگیری کردن هک صفحه ام از دستم خارج است

به گزارش وبلاگ واحدی، مربی تیم ملی فوتبال گفت: هک شدن صفحه ام در فضای مجازی از دست من خارج است و چگونه باید پیگیر باشم.

رضایی: از دستیاران ایتالیایی در تیم ملی خبر ندارم، پیگیری کردن هک صفحه ام از دستم خارج است

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، رحمان رضایی درمورد جلسات اخیر کادرفنی تیم ملی، گفت: جلسات خوبی بود که برای برنامه ریزی اردو های هفته های آینده، بازی های کافا و رقیبان مان برگزار می کنیم. همه موارد را بررسی می کنیم تا هم آمادگی خیلی خوب از لحاظ روحی و فکری و هم جسمی با بازیکنانی که در شرایط ایده آل بدنی هستند، کار را جلو ببریم.

وی درمورد اینکه بعضی منتقدان اعتقاد دارند سطح تورنمنت کافا پایین است و آیا حضور در این مسابقات کمکی به ما در این فیفادی می نماید، گفت: کافا می تواند بازی های خیلی خوبی برای محک تیم ملی باشد. همواره بازی هایی که نادیده گرفته می شوند شاید از آن ها نیز چیز های خیلی خوبی دربیاید. بازیکنان باید خودشان را محک بزنند تا شرایط روحی و روانی و ذهنی شان مورد ارزیابی قرار بگیرد. بعلاوه بازیکنانی که نو به تیم اضافه می شوند نیز می توانند محک خوبی بخورند. هر بازی می تواند برای آمادگی هماهنگی بازیکنان خیلی مهم باشد. باید مربی هم بتواند آنچه به لحاظ فنی و تاکتیکی مدنظر دارد، در زمین پیاده کند. همه این ها می تواند عاملی برای خوب بودن کافا برای ما باشد تا به اهداف خود برسیم.

مربی تیم ملی درخصوص قرعه شاگردان امیر قلعه نویی در جام ملت های آسیا، شرح داد: ما تیمی فوق العاده داریم که بازیکنان داخلی و خارجی اش فوق العاده هستند. به لحاظ فنی، انفرادی بازیکنان تاکتیک پذیر و با توان بالای فنی و تکنیکی هستند. ایران همواره جزء مدعیان بوده است. البته از سال 2004 به بعد تیم ملی نتوانست در جام ملت ها به عنوانی برسد. سعی داریم با در اختیار گرفتن تمام امکانات و بازیکنان باروحیه، بحث فنی را جلو ببریم. سرمربی دستور های فنی را کاملا اعمال خواهد نمود.

رضایی تاکید نمود: بازی ها راحت نیستند. همه تیم های آسیایی که در دهه های گذشته فوتبال آنچنانی نداشتند خودشان را به تیم های حتی درجه یک قاره رسانده و خیلی پیشرفت نموده اند. حریفان خیلی سرسختی در آسیا مثل کره جنوبی، ژاپن، استرالیا عربستان داریم که حرف برای گفتن دارند و این را در جام جهانی قبلی نشان دادند. امیدوارم در برترین حالت روحی، بدنی، تاکتیکی و. راهی مسابقات شویم.

وی درمورد اینکه آیا برای حضور دستیار ایتالیایی در کادرفنی تیم ملی مشورتی با او شده است، شرح داد: من اطلاعی ندارم.

مربی تیم ملی درخصوص اینکه آیا پیگیری نموده که هک شدن صفحه اش کار چه کسی بوده! شرح داد: این موضوع از دست من خارج است. چگونه پیگیر باشم؟ اتفاقی رخ داد و فکر می کنم شخصی که برحسب اطلاع نداشتن و ناآگاهی آن اتفاق را رقم زد، اما گذشت زمان ثابت کرد حق با من است.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 خرداد 1402 بروزرسانی: 4 خرداد 1402 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 2383

به "رضایی: از دستیاران ایتالیایی در تیم ملی خبر ندارم، پیگیری کردن هک صفحه ام از دستم خارج است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضایی: از دستیاران ایتالیایی در تیم ملی خبر ندارم، پیگیری کردن هک صفحه ام از دستم خارج است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید