دستگیری مرد زنانه پوش با 200 فقره سرقت

به گزارش وبلاگ واحدی، مردی که با پوشش زنانه اقدام به سرقت از دستکم 200 دستگاه خودرو کرده بود، دستگیر شد.

دستگیری مرد زنانه پوش با 200 فقره سرقت

به گزارش ایسنا، از مدتی قبل و درپی اعلام سرقت های متعدد لوازم خودرو در محله مهر آباد جنوبی، تیمی از ماموران کلانتری مهرآباد رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار داده و در نخستین گام اقدام به انجام تحقیقات میدانی در محدوده های وقوع سرقت کردند.

نتایج تحقیقات پلیسی اجرا شده حاکی از آن بود که چهار سرنشین یک دستگاه خودروی سواری شامل سه مرد و یک زن به محل های سرقت مراجعه کرده و ابتدا سارق زن از خودرو پیاده و با نشان دادن خودرویی، سایر همدستان وی لوازم داخل آن را سرقت کرده و به سرعت از محل متواری شده اند. به همین دلیل نیز تعداد گشتی های پلیس در این محدوده افزایش یافت.

تحقیقات ادامه داشت تا اینکه چند روز پیش ماموران خودرو سارقان را شناسایی کرده و آن را تحت مراقبت نامحسوس قرار دادند. در جریان آن مشاهده کردند که سه مرد و یک زن داخل خودرو بوده و زنی که چادر به سر داشت و تمام صورت خود را پوشانده بود، پس از پیاده شدن از خودرو آغاز به پرسه زنی در میان خودرو ها کرد و در نهایت یک خودرو را به همدستانش نشان داد.

ماموران به محض رویت این موضوع، برای دستگیری این افراد وارد عمل شدند و به همین دلیل تعقیب و گریز میان سارق زن و ماموران آغاز شد. سه مرد دیگر نیز سوار بر خودروی پراید از محل متواری شدند. تعقیب و گریز ماموران با سارق زن ادامه داشت و او با قدرت بدنی بالایی به فرار ادامه می داد تا اینکه خاتمه از سوی ماموران دستگیر و آنجا بود که مشخص شد، او زن نیست و تنها لباس زنانه به تن کرده است.

متهم زنانه پوش به کلانتری منتقل شد و در آنجا تحت بازپرسی قرار گرفت. او که 32 سال سن داشت در اعترافاتش به ماموران گفت: با پوشش زنانه سعی در اغفال شهفرایندان و ماموران پلیس داشتم. او همچنین به 200 فقره سرقت لوازم خودرو طی دوماه گذشته اعتراف کرد و گفت که این سرقت ها را با همدستی سه فرد متواری انجام داده است.

به گفته سارق دستگیر شده، او در جریان سرقت ها وظیفه داشته با پوشش زنانه خودرو های دارای ایمنی کمتر یا با شیشه و در باز را شناسایی کند و با نشان کردن خودرو، همدستانش برای سرقت اجناس داخل آن وارد عمل شوند.

مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران بزرگ با تایید این خبر گفت که این سارقان دستکم شبی 10 الی 15 فقره سرقت مرتکب شدهاند. همچنین برای سارق زن نما پفراینده ای تشکیل شد و او برای ادامه فرایند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. تحقیقات برای دستگیری سه متهم فراری نیز ادامه دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 31 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 1281

به "دستگیری مرد زنانه پوش با 200 فقره سرقت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری مرد زنانه پوش با 200 فقره سرقت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید