دوقلو های تراکتور به استقلال می فرایند؟

به گزارش وبلاگ واحدی، جدایی احسان حاج صفی در حالی رخ داد که تراکتوری ها امید زیادی به حفظ این بازیکن داشتند، اما اصرار او سبب شد تا محمدرضا زنوزی هم کوتاه بیاید و راه انتقالش به سپاهان را هموار کند.

دوقلو های تراکتور به استقلال می فرایند؟

نکته جالب این که حاج صفی در اولین گام باید مقابل تراکتور قرار بگیرد تا یک دوئل ویژه را تجربه کند. در این سال ها مثلث دژاگه، شجاعی و حاج صفی نقشی محوری در ترکیب تیم سرخپوش تبریزی داشت، اما حالا یکی از اضلاع این مثلث جدا شده و در رقابت قهرمانی علیه تراکتور قرار گرفته است.

تی تی ها تصور می کردند که پس از خداحافظی شجاعی و دژاگه از فوتبال، حاج صفی هنوز چند سالی فرصت بازی در تبریز را خواهد داشت و می تواند به دوره گذار یاری کند.

با این حال اشکان و مسعود پس از استراحتی که به واسطه انصراف شهرداری ماهشهر داشته اند، شرایط مطلوبی را سپری می نمایند و رسول خطیبی می تواند از این دو در بازی با سپاهان استفاده کند این در حالی است که شایعات زیادی پیرامون این دو وجود دارد و بعضی منابع از احتمال جدایی آن ها خبر می دهند.

تسنیم نیز نوشت: علاوه بر شجاعی و دژاگه، بازیکنان دیگری مانند میثم تیموری نیز طی هفته های گذشته درخواست جدایی از تراکتور را داشته اند و قرار است به زودی درباره این بازیکن نیز تصمیم گیری گردد. گفته می گردد مقصد دژاگه و شجاعی استقلال است.

خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 19 فروردین 1400 بروزرسانی: 19 فروردین 1400 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 1681

به "دوقلو های تراکتور به استقلال می فرایند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوقلو های تراکتور به استقلال می فرایند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید