شرکت های اروپائیِ پیرو تحریم های ضد ایرانیِ آمریکا، تحریم می شوند

به گزارش خبرنگاران به نقل از اِن‌بی‌سی نیوز، ناثالی توچی (Nathalie Tocci) مشاور فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در مصاحبه با شبکه 4 رادیوی بی‌بی‌سی تأکید کرد: شرکت‌ های اروپائی که به دلیل اعمال تحریم های ثانویه آمریکا علیه ایران با تهران کار نکنند، از طرف اتحادیه اروپا تحریم خواهند شد.

شرکت های اروپائیِ پیرو تحریم های ضد ایرانیِ آمریکا، تحریم می شوند

مشاور فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در ادامه اضافه کرد که برداشتن این اقدام برای ارسال پیام دیپلماتیک به ایران مبنی بر جدیت اتحادیه اروپا در حفظ توافق هسته‌ ای ضروری است.

این در حالیست که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در نخستین توییت امروز سه‌شنبه خود نوشت: تحریم‌های ایران رسماً آغاز شد. این سنگین‌ترین تحریمی ‌است که تاکنون (علیه ایران) اعمال شده است و در ماه میلادی نوامبر (آبان ماه) نیز شاهد افزایش مرحله‌ای آن خواهیم بود. هرکه با ایران وارد معامله شود، دیگر با آمریکا معامله‌ای نخواهد داشت. من خواهان صلح جهانم و به کمتر از آن راضی نمی‌شوم!

منبع: mehrnews.com
اخبار و مقالات مرتبط با "شرکت های اروپائیِ پیرو تحریم های ضد ایرانیِ آمریکا، تحریم می شوند"

به گزارش خبرنگاران، در حالیکه دولت در تلاش است تا با استفاده حداکثری و مناسب از ابزارهای پولی و مالی، از التهاب بازار ارز کاسته و بهترین روش را برای مدیریت آن به کار ببندد، باید ابزاری مطمئن بکار گرفته شود که علاوه بر افزایش درآمد ارزی دولت به حل بخشی از مشکلات اقتصادی کمک کند....

امروز مسوولان هیئت فوتبال گیلان کجا هستند که پاسخگو باشند. آنها باید بگویند که بر چه اساسی تیم را به این مالکان می دهند.

دبیر جشنواره بین المللی عکس خیام می گوید این جشنواره می تواند به عنوان یک دیپلماسی هنری عمل کند.

شاگردان زلاتکو کرانچار با یک گل کره شمالی را در نیمه نخست شکست دادند.

به "شرکت های اروپائیِ پیرو تحریم های ضد ایرانیِ آمریکا، تحریم می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با شرکت های اروپائیِ پیرو تحریم های ضد ایرانیِ آمریکا، تحریم می شوند

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید