طرح لجوجانه آمریکا برای تحریم تسلیحاتی ایران هیچ دورنمایی ندارد

به گزارش وبلاگ واحدی، سخنگوی وزارت خارجه روسیه در یک کنفرانس خبری بار دیگر تأکید کرد طرح لجوجانه آمریکا برای تمدید تحریم های تسلیحاتی علیه ایران دورنمایی ندارد.

طرح لجوجانه آمریکا برای تحریم تسلیحاتی ایران هیچ دورنمایی ندارد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ واحدی، ماریا زاخاروا سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه پنجشنبه شب گفت، طرح تحریم تسلیحاتی نامحدود علیه ایران که از سوی آمریکا عنوان شده است هیچ دورنمایی ندارد.

به نوشته خبرگزاری اسپوتنیک، زاخاروا گفت: [برنامه های]لجوجانه برای در هم شکستن برجام به وسیله مطرح کردن ایده های ضد ایرانی جدید، از جمله ارائه طرحی برای اعمال تحریم نامحدود تسلیحاتی علیه ایران، به کلام ساده افتخاری برای ایالات متحده به ارمغان نمی آورند.

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه اضافه کرد: روشن است که این جهت هیچ دورنمایی ندارد.

وی اضافه کرد، کشور های عضو برجام که تعهد راستین و کامل خود به این توافق هسته ای را حفظ نموده اند، برای حفظ و اجرای آن مبارزه خواهند کرد و واشنگتن نباید در این خصوص شکی داشته باشد.

برایان هوک نماینده ویژه وزارت امور خارجه آمریکا در امور ایران روز چهارشنبه در یادداشتی در روزنامه آمریکایی وال استریت ژورنال بار دیگر ادعا های دیگر مقام های کشورش در مورد کوشش برای تمدید تحریم های تسلیحاتی سازمان ملل علیه ایران و در صورت عدم موفقیت، بازگرداندن تمامی تحریم های سازمان ملل علیه جمهوری اسلامی ایران را تکرار کرد.

وی مدعی شد که واشنگتن در هر صورت، تضمین می نماید که تحریم های تسلیحاتی ایران بر جای خود باقی بماند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 تیر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 1170

به "طرح لجوجانه آمریکا برای تحریم تسلیحاتی ایران هیچ دورنمایی ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح لجوجانه آمریکا برای تحریم تسلیحاتی ایران هیچ دورنمایی ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید