قمری: مرگ ساسانیان شیرینی صدرنشینی پرتوآذر در آسیا را تلخ کرد، 2 پیست تا سرانجام سال تکمیل می شوند

به گزارش وبلاگ واحدی، رئیس فدراسیون دوچرخه سواری گفت: درگذشت بانوی رکابزن تیم جوانان باعث شد شیرینی صدرنشین نماینده ایران در رنکینگ کوهستان آسیا تلخ گردد.

قمری: مرگ ساسانیان شیرینی صدرنشینی پرتوآذر در آسیا را تلخ کرد، 2 پیست تا سرانجام سال تکمیل می شوند

برای سفر با قیمت تور پوکت زمستان 99 همراه ما باشید. هیچ جا بهتر از سواحل زیبای تایلند نمیتواند خستگی را از تن شما بدر کند و تجربه آرامش را به شما بدهد.

خسرو قمری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره درگذشت زینب ساسانیان عضو تیم جوانان ایران گفت: داشتن ملی پوش برای یک شهرستان به خصوص اینکه در رده بانوان باشد، بسیار ارزشمند است، چرا که باعث ترغیب جوانان به ورزش می گردد. ساسانیان نیز چنین شرایطی داشت و یاری زیادی به ورزش اردبیل می کرد. من هفته قبل برای حضور در مجمع انتخاباتی هیئت این استان راهی اردبیل شدم و گفت وگویی با این رکابزن فقید داشتم و قرار بود مشکل زینب را حل کنیم و دوچرخه اش را ارتقا بدهیم که اجل مهلت نداد.

وی اضافه نمود: این ضایعه تلخ برای جامعه دوچرخه سواری و ما که همواره او را در اردو و پیست ها می دیدیم، بسیار دردناک است. ساسانیان قصد داشت لژیونر گردد و می توانست دوچرخه سوار پرافتخاری برای ایران باشد. چند روز قبل خبر آمد که فرانک پرتوآذر به عنوان یک بانوی محجبه ایرانی برای نخستین بار در صدر رنکینگ کوهستان آسیا قرار گرفته است؛ خبری که شادی و شیرینی زیادی را به دنبال داشت، اما درگذشت ساسانیان این شیرینی را تلخ کرد.

رئیس فدرسیون دوچرخه سواری درخصوص برنامه های آینده این فدراسیون گفت: در آبان ماه مسابقات قهرمانی تریال آسیا در جزیره کیش برگزار می گردد. همچنین قرار است تفاهم نامه ای را نیز با شهرداری تهران بنویسیم و مسابقاتی دو مرحله ای را در فصول بهار، تابستان و پاییز داشته باشیم.

قمری با اشاره به احیای تورهای مختلف در کشور عنوان نمود: در صحبت هایی که با مسئولان مازندران، کرمان و خوزستان داشتیم، بر احیا و راه اندازی مجدد تورهای دوچرخه سواری در این استان ها تاکید کردیم. همچنین معتقدیم که تور میلاد دو نور نیز باید در مرکزی برگزار گردد. باید به برگزاری مسابقات بین المللی پیست در مشهد نیز اشاره کنم که انجام آن را در دستور کار قرار داده ایم.

وی در پاسخ به این سوال که پیست های کرمان و رشت چه زمانی به بهره برداری می رسند؟ گفت: این دو پیست 95 درصد پیشرفت فیزیکی داشته اند و فکر می کنم قرار است تا خاتمه سال نیز افتتاح شوند. فقط روکش آنها مانده که قرار است بخشی از پیست ها روکش شوند و با تایید کارشناس فدراسیون، کار روکش تکمیل گردد. باید از وزیر ورزش نیز بابت اختصاص بودجه به منظور تکمیل پیست کرمان تشکر کنم.

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری در خاتمه در مورد نفرات اعزامی به بازی های داخل سالن آسیا در ترکمنستان و همچنین عدم دریافت بودجه از کمیته ملی المپیک اعلام کرد: کاروان دوچرخه سواری با 6، 7 نفر در بخش مردان و 2 نفر در بخش بانوان به عشق آبان اعزام خواهد شد که این نفرات در دو ماده از نیمه استقامت و 3 ماده در سرعت با حریفان رقابت خواهند کرد. متاسفانه هنوز هیچ دریافتی از کمیته ملی نداشته ایم و فقط از وزارت ورزش پول گرفته ایم. ما برای برگزاری اردوها احتیاج به منابع اقتصادی داریم و در چنین شرایطی، فرصت ها را از دست می دهیم. بازی های داخل سال آسیا با توجه به حضور کشورهای استرالیا و نیوزلند سخت تر شد، چرا که قهرمانان دنیا و المپیک نیز رکاب خواهند زد.

منبع: تسنیم
انتشار: 28 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 800

به "قمری: مرگ ساسانیان شیرینی صدرنشینی پرتوآذر در آسیا را تلخ کرد، 2 پیست تا سرانجام سال تکمیل می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قمری: مرگ ساسانیان شیرینی صدرنشینی پرتوآذر در آسیا را تلخ کرد، 2 پیست تا سرانجام سال تکمیل می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید