لغو تور های ترکیه به شرکت های گردشگری اعلام شد

به گزارش وبلاگ واحدی، معاون هماهنگی وزارت کشور از ابلاغ تصمیم ستاد ملی مدیریت کرونا، مبنی بر لغو فوری تور ترکیه به کلیه شرکت های گردشگری اطلاع داد.

لغو تور های ترکیه به شرکت های گردشگری اعلام شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، سخنگوی وزارت کشور با اشاره به اینکه پس از وصول نامه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در خصوص لغو تردد مسافری با ترکیه، موضوع به کمیته امنیتی اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا ارجاع شد، خاطر نشان کرد: جمع بندی اعضای کمیته که پس از تعامل با 5 دستگاه تخصصی مرتبط با امور مرز، شکل گرفت، به ستاد ملی مدیریت کرونا ارایه و نهایتا به دستگاه های ذیربط ابلاغ شد.

معاون هماهنگی وزارت کشور در خصوص تصمیم نهایی در خصوص اعمال محدودیت ها در تردد های مسافری با کشور ترکیه گفت: بر اساس تصمیم ابلاغی از سوی ستاد ملی مدیریت کرونا، مقرر گشت وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، لغو تور ترکیه را فوراً به کلیه شرکت های گردشگری ابلاغ نماید.

معاون هماهنگی وزارت کشور اعلام نمود: همچنین مقرر گشت، جمعیت هلال احمر نسبت به ارتقای مراقبت های بهداشتی در مرز های زمینی و هوایی با ترکیه و تشدید کنترل دقیق مسافران ورودی از کشور ترکیه در مرز های زمینی و هوایی اقدام عاجل نماید.

سامانی اضافه نمود: بر اساس تصمیم ابلاغ شده، مقرر گشته است: وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با همکاری وزارت امور خارجه و وزارت راه و شهرسازی نسبت به معین مراکز آزمایشگاهی مورد تایید در خارج اقدام و اطلاع رسانی لازم در این ارتباط به وسیله وزارتخانه های راه و شهرسازی و امور خارجه به شهروندان و شرکت های هواپیمایی انجام می گردد تا پس از اطلاع رسانی لازم، افراد صرفا با ارایه گواهی سلامت معتبر مورد تایید وارد کشور شوند.

منبع: فرارو
انتشار: 2 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1400 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 1707

به "لغو تور های ترکیه به شرکت های گردشگری اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لغو تور های ترکیه به شرکت های گردشگری اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید