کریمی: آنها که سپیدرود را به این روز انداختند، پاسخگو باشند

به گزارش وبلاگ واحدی، امروز مسوولان هیئت فوتبال گیلان کجا هستند که پاسخگو باشند. آنها باید بگویند که بر چه اساسی تیم را به این مالکان می دهند.

کریمی: آنها که سپیدرود را به این روز انداختند، پاسخگو باشند

به گزارش وبلاگ واحدی، علی کریمی، سرمربی سابق سپیدرود به شرایط حاکم بر سپیدرود و بی تعهد بودن مالک پیشین باشگاه اعتراض دارد. تن زاده، مالک سابق باشگاه سپیدرود رشت چک تسویه حساب علی کریمی و دستیارانش را پاس نکرد. کریمی در این باره به ایران ورزشی می گوید: من و همکارانم در آن مقطع که ایشان مالک باشگاه بودند و سرمربی شان را هم انتخاب نموده بودند برای این که زمان برای سپیدرود از دست نرود تسویه حساب کردیم. اما متاسفانه ایشان به تعهدشان عمل نکردند و جالب این که هنوز ادعای مالکیت دارند. حتی یک چک ضمانت با دو امضا هم در اختیار من گذاشتند. در هر صورت از وکیل خواستم پیگیر این مسئله باشد و علاقه ای هم ندارم بیشتر از این درباره آن صحبت کنم. فقط آنهایی که بعد از جدایی ما مدعی بودند که پول مان را کامل گرفتیم که اگر هم می گرفتیم حق مان بود، الان با وجدان راحت زندگی نمایند.

کریمی درباره اینکه چرا بعد از جدایی خداداد عزیزی هنوز سرمربی جدید سپیدرود معرفی نگردیده و چرا اوضاع این تیم بحرانی است، گفت: تیم مردمی سپیدرود را با این همه هوادار به این وضعیت انداخته اند و همچنان برایش تصمیم می گیرند. مشکلات این تیم را قبل از بازی ماشین سازی تبریز در هتل همه دیدند که به هیچ وجه در شان این تیم نبود. شاید تیم های لیگ یکی هم چنین وضعیتی نداشته باشند. امروز مسوولان هیئت فوتبال گیلان کجا هستند که پاسخگو باشند. آنها باید بگویند که بر چه اساسی تیم را به این مالکان می دهند.

در حالی که کیومرث بیات، مدیرعامل سپیدرود که البته معلوم نیست حکم مدیرعاملی اش چگدنه صادر گردیده، مدعی است با رضا مهاجری به توافق رسیده اما مهاجری در گفت و گو با ایران ورزشی ادعای مدیر عامل سپیدرود را تکذیب کرد. علی کریمی درباره این ماجراها می گوید: من واقعا برایم سوال است که در این استان فرد دلسوزی برای سپیدرود نیست که اجازه ندهد برخی ها با مطرح کردن نام مربیان و ادعاهای بی اساس زمان را از این تیم نگیرد. طبیعی است که در این فضا نمی توان سالم کار کرد. سرنوشت تیم هایی که امروز به لیگ های پایین تر با بدهی های چند ده میلیاردی سقوط نموده اند را نباید فراموش کرد. متاسفانه برای این تیم در حالی تعهد مالی جدید ایجاد می نمایند که هنوز پولی بابت قرارداد سال جاری بازیکنان نداده اند و بدهی های قبلی هم که همچنان به قوت خودش باقی است.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 26 شهریور 1397 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 42

به "کریمی: آنها که سپیدرود را به این روز انداختند، پاسخگو باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کریمی: آنها که سپیدرود را به این روز انداختند، پاسخگو باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید