کشتی آزاد قهرمانی آسیا، حریفان نمایندگان ایران معین شدند

به گزارش وبلاگ واحدی، سی و سومین دوره رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی آسیا از فردا در شهر دهلی نو شروع می گردد و قرعه کشی این مسابقات امروز برگزار گردید.

کشتی آزاد قهرمانی آسیا، حریفان نمایندگان ایران معین شدند

با تور عمان از سفری عالی برای کسب آرامش لذت ببرید و با شهرهای زیبای صلاله و مسقط آشنا شوید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، در روز نخست رقابت های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی آسیا، مسابقات اوزان 57، 65، 70، 79 و 97 کیلوگرم و در روز دوم (یکشنبه) رقابت های اوزان 61، 74، 86، 92 و 125 کیلوگرم برگزار می گردد.

قرعه کشی این مسابقات عصر امروز برگزار گردید که نتایج آن به توضیح زیر است:

در وزن 57 کیلوگرم علیرضا سرلک در دور اول با چیا وی چویو از چین تایپه کشتی می گیرد و در صورت پیروزی در این ملاقات در دور دوم با برنده مبارزه میان الزیداوی از عراق و نوراسلام سانایف دارنده مدال نقره و برنز دنیا از قزاقستان مصاف می دهد. در این وزن 11 نفر شرکت نموده اند.

در وزن 61 کیلوگرم که 13 نفر حضور دارند، مجید داستان در دور نخست به مصاف گامبایار نامسرای از مغولستان می رود و در صورت گذر از این حریف در دور بعد با برنده کشتی میان نوربولات عبدالعلیف از قزاقستان و اولوبک ژولدوشبیکوف دارنده مدال طلای زیر 23 سال دنیا از قرقیزستان مبارزه می نماید.

در وزن 65 کیلوگرم امیرحسین مقصودی در دور اول با نورگازی عبدالرزاکوف از قرقیزستان سرشاخ می گردد و در صورت شکست این کشتی گیر در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان حسین الازانی از یمن و یایو چانگ از چین تایپه می رود در این وزن 14 کشتی گیر حضور دارند.

در وزن 70 کیلوگرم که 9 نفر شرکت نموده اند، امیرحسین حسینی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با میژان آشیروف دارنده مدال برنز آسیا از قزاقستان کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این کشتی گیر در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده ناوین از هند و تائه جین جئون از کره جنوبی می رود.

در وزن 74 کیلوگرم مصطفی حسین خانی در دور نخست با بکجان ژامبولوف از قرقیزستان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده جیتیندر از هند و چامنامجان از تایلند می رود. در این وزن 12 نفر حضور دارند.

در وزن 79 کیلوگرم که 8 شرکت کننده دارد، علی سوادکوهی در دور اول به مصاف سهراب شریپوف از ازبکستان می رود و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با برنده کشتی میان گلیمجان یوسربایف دارنده مدال برنز آسیا از قزاقستان و ارسلان بوداژاپوف از قرقیزستان کشتی خواهد گرفت.

در وزن 86 کیلوگرم احمد بذری پس از استراحت در دور اول در دور دوم با عظمت دولت بیکوف دارنده مدال نقره آسیا از قزاقستان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده کشتی میان عیسی شاپیف از ازبکستان و بهادر کودیروف از تاجیکستان می رود. در این وزن 9 نفر حضور دارند.

در وزن 92 کیلوگرم که 8 نفر حضور دارند محمدجواد ابراهیمی در دور نخست به مصاف ایلیسخان چیلایف از قزاقستان می رود و در صورت پیروزی در این ملاقات در دور دوم و در مرحله نیمه نهایی با برنده کشتی میان آجی احتیاج صفراحتیاجاف از ازبکستان و سومور از هند مبارزه می نماید.

در وزن 97 کیلوگرم مجتبی گلیج در دور اول با اولزیسایخان باسانتسوجت از مغولستان مبارزه می نماید و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم به مصاف برنده ملاقات میان علیشیر یرگالی دارنده مدال برنز آسیا از قزاقستان و مخسود ویسالوف از ازبکستان می رود. در این وزن 11 نفر شرکت نموده اند.

در وزن 125 کیلوگرم که 12 نفر حضور دارند پرویزهادی در دور اول با عمر سارم از سوریه مصاف می دهد و در صورت پیروزی در این کشتی در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان الزوباید از عراق و آیال لازاریف قهرمان آسیا از قرقیزستان می رود.

بر اساس برنامه رقابت های مقدماتی از ساعت 9:30 تا 12:30 و مسابقات رده بندی و فینال از ساعت 16 تا 19 به وقت ایران برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 852

به "کشتی آزاد قهرمانی آسیا، حریفان نمایندگان ایران معین شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی آزاد قهرمانی آسیا، حریفان نمایندگان ایران معین شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید