10 پیشنهاد خرید اول مهر برای دانشجویان فنی و مهندسی

به گزارش وبلاگ واحدی، رشته های فنی و مهندسی همیشه یکی از پرطرفدارترین رشته های دانشگاهی بوده اند. رویای مهندس شدن برای خیلی از دانش آموزان بزرگ ترین رویایشان است و وقتی قدم به دانشگاه می گذرند انگار در مسیر رسیدن به این رویا قرار گرفته اند. در آستانه سال تحصیلی تازه اگر دانشجوی رشته مهندسی هستید، چه ورودی تازه دانشگاه باشید و چه دانشجوی ترم های بالاتر، ممکن است مجبور شوید با ریاضی مهندسی و درس هایی از این قبیل سر و کله بزنید. یک سری لوازم و ابزارهاست که احتمالا سر کلاس به کارتان می آید. البته بسته به رشته های مختلف مهندسی ممکن است برخی از این لوازم ضرورت شان تغییر کند.

10 پیشنهاد خرید اول مهر برای دانشجویان فنی و مهندسی

ساعت گنت

مدل GW70614

یک دانشجوی رشته مهندسی باید منضبط، سروقت و البته شیک باشد. در عین حال وسایلی استفاده کند که با آنها راحت باشد و بتواند سریع به کارهایش برسد. ساعت های زیادی بزرگ یا زیادی کوچک هر کدام دردسرهای خودشان را دارند. ولی یک سری ساعت مچی شیک راحت با برند گنت معرفی شده که می توانید آن را روز اول دانشگاه به خودتان هدیه بدهید. برند گنت سال 1949 در سوئد تاسیس شد. طراحی ساعت هایشان بیشتر با قاب های بزرگ و برای استفاده دو منظوره هم برای کارهای روزمره و هم میهمانی های نه چندان رسمی است. از طرف دیگر زیبایی شناسی این ساعت ها کاملا مد روز است. کمی زرق و برق و در عین حال شیک و با کیفیت بالا. ساعت های مچی گنت ضدآب هستند و این قابلیت مهمی برای دانشجویان است. پیشنهاد ما بند قهوه ای آن است که با همه لباس ها به راحتی ست می شود. ترکیب صفحه سفید و بند قهوه ای برای دانشجویان که معمولا جین می پوشند مجذوب کننده خواهد بود.

محصولات مشابه در خبرنگاران

ساعت مچی عقربه ای مردانه اسکمی مدل 9127 کد 02

ساعت مچی عقربه ای مردانه سیتی زن مدل BI1033-04E

ساعت مچی عقربه ای مردانه نیوی فورس مدل NF9122BYDBN

ساعت مچی عقربه ای مردانه سیتی زن مدل AW1723-02E

ساعت مچی عقربه ای مردانه اسکمی مدل 9091

ساعت مچی عقربه ای مردانه فسیل مدل FS5068

ساعت مچی عقربه ای مردانه کاندینو مدل C4518/6

ساعت مچی عقربه ای مردانه اورینت کد RA-AA0C06E19B

تخته رسم فابل

مدل TZ-Standard - سایز A3

برای دانشجویان مهندسی عمران، معماری یا هر رشته دیگری که نیاز به نقشه کشی دارند یک وسیله ضروری است. هر چند با آمدن کامپیوتر و وسایل دیجیتال بیشتر درس های نقشه کشی با نرم افزارها انجام می شود اما همچنان برای یادگیری پایه این درس باید دستی کار کنید. تخته رسم به همین کار می آید. یک تخته رسم خوب باید سطحی کاملا صاف و زوایایی مشخص و 90 درجه داشته باشد. تخته رسم های فابل این قابلیت را دارند. علاوه بر آن برای اینکه کارتان راحت تر شود قفل خط کشی هم هست که می تواند خط کش تان را روی صفحه ثابت نگهدارد. تا 150 درجه محدوده چرخش دارد و در هر 15 درجه هم قفل می شود. این تخته رسم روی خودش نقاله هم دارد و با ویژگی هایش یکی از بهترین تخته رسم های بازار برای دانشجویان مهندسی است که درس نقشه کشی دارند.

محصولات مشابه در خبرنگاران

میز نور مهندسی کد6567 سایز 70*50 سانتی متر

میز نقشه کشی و نور کد6756

میز نقشه کشی مدل TGA-10070 سایز 100×70 سانتی متر

میز نقشه کشی مدل TGA-12080 سایز 120×80 سانتی متر

تخته رسم تیبل مدل پروفیل سایز A3

تخته نور مدل LIG143 سایز 23x31 سانتی متر

تخته رسم رپید - سایز A3

میز نور مدل مهندسی سایز 70x100 سانتی متر

میز نور مدل سحر کد 123 سایز 84x60 سانتی متر

تخته رسم رپید مدل ساده - سایز A3

خط کش فوسکا

مدل فلزی سایز 20 سانتی متر

خط کش پایه ای ترین وسیله برای دانشجویان مهندسی در رشته های مختلف است. خط کشی که برایتان انتخاب کردیم به طول 20 سانتی متر است و جنس فلزی دارد که باعث می شود روی کاغذ سر نخورد و از دو مقیاس به طور همزمان بتوانید برای میزان گیری استفاده کنید. سانتی متر و اینچ مقیاس های آن هستند. این خط کش از جنس آلومینیوم است و وزن چندانی ندارد در نتیجه راحت قابل حمل و نقل است. با توجه به ویژگی هایش برای تراز کردن چیزهای مختلف یا کلیدهای برق و کارهایی از این قبیل وسیله بسیار مفیدی است. این خط کشی ساده است که برای کارهای پایه ای می توانید از آن استفاده کنید.

محصولات مشابه در خبرنگاران

خط کش فوسکا مدل فلزی سایز 30 سانتی متر

خط کش 20 سانتی متری مدل فروزن

خط کش 20 سانتی متری مدل باب اسفنجی

خط کش 20 سانتی متری مدل باب اسفنجی

خط کش فلزی دلی کد 8462 سایز 20 سانتی متری بسته 2 عددی

خط کش 20 سانتی متری مدل FROZEN

خط کش 20سانتی متری مدل مینیون

پرگار استدلر

مدل Basic

پرگار را از دوران دبیرستان برای رسم های ریاضی استفاده می کنیم. پرگار می تواند هر دایره ای به شعاع دلخواه را رسم کند. در ریاضیات دانشگاهی پرگار به کارتان نمی آید اما در نقشه کشی ها وسیله مفیدی است. پرگار استدلر از پرگارهای معمولی کمی حرفه ای تر است. البته که نتیجه کارش همان است اما یک سری خصوصیات دارد که آن را از پرگارهای عادی برتر می کند. از جمله اینکه پایه های فلزی اش مثل تلسکوپ کوتاه و بلند می شود. در جعبه این پرگار علاوه بر خود آن دو نوک و یک سر سوزنی یدک هم وجود دارد که باعث می شود خیالتان از شکستن سوزن اش راحت شود. برندش هم که برند شناخته شده لوازم التحریر یعنی استدلر است که سال هاست در این حوزه محصول تولید می کند.

محصولات مشابه در خبرنگاران

پرگار ام جی ام مدل RD707B

ست پرگار مدل L45

ست پرگار هلیکس مدل A700

ست پرگار اونر - کد 442102

ست پرگار هلیکس مدل METALIX

ست پرگار مارشال مدل SUPER مجموعه 9 عددی

پرگار اینسایز مدل 150-7247

ست پرگار مدل GM130

خودآموز نرم افزار اتوکد

یک نرم افزار مادر برای نقشه کشی و دانشجویان معماری و عمران که سال هاست برنامه های نقشه کشی با آن انجام می شود. برای نقشه های صنعتی هم می توانید از آن بهره بگیرید و کلا نرم افزاری است که قابلیت های زیادی دارد. اتوکد از محصولات شرکت آمریکایی اتودسک است. کاربران اتوکد امکان استفاده از محیط های دو بعدی و سه بعدی را دارند. برای رشته های برق، مکانیک، معماری و عمران و تاسیسات نسخه های مختلفی دارد. دی وی دی آموزشی اتوکد شامل دو حلقه دی وی دی است که از پایه کار کردن با این نرم افزار را به شما آموزش می دهد. در کنار نسخه نرم افزار 175 درس ارائه شده که باعث می شود یکی از کامل ترین خودآموزهای بازار باشد.

محصولات مشابه در خبرنگاران

آموزش نرم افزار Power Point 2016 نشر مهرگان

آموزش نرم افزار اکسل 2016 نشر بهکامان

آموزش نرم افزار ایتبر 16 نشر بهکامان

نرم افزار آموزش Etabs نشر پدیده

نرم افزار آموزش ArcGIS نشر پدیده سطح مقدماتی تا پیشرفته

نرم افزار آموزش PLC Step 7 نشر پدیده

نرم افزار آموزش Catia نشر پدیده سطح مقدماتی تا پیشرفته

نرم افزار آموزش AVR 2017 نشر پدیده

نرم افزار آموزش Rhino Ceros نشر پدیده سطح مقدماتی تا پیشرفته

آموزش نرم افزار کامفار 3 نشر بهکامان

خودآموز برنامه اکسل

یکی از برنامه های مایکروسافت که طبعا اگر با کامپیوتر کار می کنید و دانشجو هستید استادتان در نهایت پروژه ای به شما می دهد که با اکسل باید سر و کله بزنید. اکسل در حقیقت جدولی متشکل از ستون ها و ردیف های متنوع است که داده ها و اطلاعات را در آنها وارد می کنیم و به وسیله اکسل می شود روی آنها محاسباتی انجام داد یا اطلاعات را ساماندهی کرد. با اکسل می تواند نمودار هم رسم کرد و برخی توابع را با هم آن حل کرد. در نسخه اکسل 2016 تعداد زیادی نمودار تازه به اکسل اضافه شده است. خودآموز اکسلی که به شما توصیه می کنیم شامل 176 درس از مبتدی تا پیشرفته است.

محصولات مشابه در خبرنگاران

آموزش نرم افزار پیشرفته زبان برنامه نویسی ++c سی پلاس پلاس نشر پدیا سافت

نرم افزار آموزش Rhino Ceros نشر پدیده سطح مقدماتی تا پیشرفته

نرم افزار آموزش حسابداری در اکسل نشر پدیده

نرم افزار آموزش اصول برنامه نویسی و ++C نشر جی بی تیم

آموزش نرم افزار آفیس 2013 نشر زیبا پرداز

نرم افزار آموزش Vray نشر پدیده سطح مقدماتی تا پیشرفته

نرم افزار آموزش جامع After Effects نشر نوین پندار

نرم افزار آموزش جامع 2016 Microsoft Project نشر نوین پندار

نرم افزار آموزش جامع C#.NET نشر نوین پندار

آموزش نرم افزار Power Point 2016 نشر مهرگان

خودآموز زبان برنامه نویسی جاوا

هر دانشجوی مهندسی این روزها باید حداقل یک زبان برنامه نویسی بلد باشد. زبان جاوا یکی از زبان های برنامه نویسی بسیار کارآمد است که در حوزه های مختلف می تواند به کمک تان بیاید. این زبان برنامه نویسی شیءگراست و شباهت زیادی به C++ دارد اما از آن ساده تر است. در جاوا هم مثل C++ کلاس هایی برای راحت کردن کار برنامه نویسی تعریف می شود. جاوا روی هر سیستم عاملی قابل اجرا شدن است و این یکی از ویژگی های مثبتش به شمار می رود. برنامه جاوا بعد از یک بار نوشته شدن در هر کامیپوتری قابل کامپایل کردن و اجرا شدن است. نرم افزار آموزشی جاوا 159 درس دارد و خودآموز کاملی محسوب می شود. انگار که یک واحد برنامه نویسی گذرانده باشید.

محصولات مشابه در خبرنگاران

نرم افزار آموزش Cubase نشر پدیده سطح مقدماتی تا پیشرفته

آموزش جامع و تصویری رویت ام ای پی 2019 نشر عرفان

آموزش نرم افزار FL Studio 11

نرم افزار آموزش جامع Rhinoceros نشر نوین پندار

نرم افزار آموزش زبان برنامه نویسی CSS/CSS3 نشر نوآوران

نرم افزار آموزش ArcGIS نشر پدیده سطح مقدماتی تا پیشرفته

نرم افزار آموزش جامع 2016 Microsoft Project نشر نوین پندار

نرم افزار آموزش Vray نشر پدیده سطح مقدماتی تا پیشرفته

نرم افزار آموزش جامع C#.NET نشر نوین پندار

نرم افزار آموزش اصول برنامه نویسی و ++C نشر جی بی تیم

ماشین حساب کاسیو

مدل FX-5800

ماشین حساب مهندسی یکی از آن ابزاری است که هم حس خوب وارد شدن به جهان مهندس ها را می دهد و هم ابزار کمکی مناسبی برای درس های تان است. به هر حال همه دانشجویان فنی و مهندسی باید ریاضی قوی داشته باشند اما مثل دوران مدرسه نیست که مجبور باشید عملیات را در فکر تان داشته باشید. ماشین حساب های مهندسی کاسیو برایتان لگاریتم و مشتق و حتی انتگرال می گیرد. در حد یک کامپیوتر کامل هستند که فقط محاسبات ریاضی انجام می دهد. تا 12 عدد روی صفحه نمایش ماشین حساب های مهندسی کاسیو قابل نمایش است. خود کاسیو هم که یکی از معتبهترین برندهای ژاپنی در زمینه تولید ساعت و ماشین حساب است.

محصولات مشابه در خبرنگاران

ماشین حساب پارس حساب مدل Px-5000pv

ماشین حساب کاسیو FX-82-MS

ماشین حساب هلیکس آکسفورد مدل OX-240

ماشین حساب مدل FX-4500PA

ماشین حساب مدل FX-991 ES PLUS

ماشین حساب کاسیک مدل DJ-240D

ماشین حساب مهندسی کاسیو مدل FX-CP400

ماشین حساب کاسیک مدل DR-2130BK

ماشین حساب سیتژن مدل CT-912

ماشین حساب دلی کد M197 10

دفتر کلاسوری پاپکو

کد NB-657 PB

دفتر کلاسوری یکی از ضروری ترین لوازم برای دانشجویان است. همان قدر که یک دفتر برای دانش آموز مدرسه ای اهمیت دارد برای جزوه برداشتن در دانشگاه باید دفتر کلاسوری به همراه داشته باشید. خوبی اش این است که چند درس را می توانید در یک دفتر کلاسوری نگهدارید و حمل و نقلش آسان است. به علاوه موقع درس خواندن لازم نیست کل دفتر همراهتان باشد و می توانید فقط برگه های مربوط به آن درس خاص را بیرون بیاورید و بخوانید. دفترهای کلاسوری پاپکو هم جنس خوبی دارند، هم سبک هستند و هم رنگ بندی شان تنوع زیادی دارد. یک سری کاغذ رنگی هم به عنوان جداکننده در آن هست که می توانید مباحث مختلف را با آنها از هم تفکیک کنید. این دفترهای کلاسوری 200 برگ هستند ولی باز هم می توانید به آنها برگه کلاسور اضافه کنید.

محصولات مشابه در خبرنگاران

دفتر کلاسوری پاپکو کد NB-626

دفتر کلاسوری پاپکو کد NB-662

دفتر کلاسوری پاپکو کد NB-636

دفتر مشق پاپکو کد NB-648bc

دفتر یادداشت پاپکو کد NB-600-1

دفتر یادداشت پاپکو کد NB-621

ست اتوماتیک و خودنویس یوروپن

مدل Fort - با گیره طلایی

شاید کمی فانتزی بنظر برسد اما داشتن خودنویس در دوران دانشجویی حس خوبی دارد. این پکیجی که معرفی می کنیم خوشبختانه اتوماتیک هم در خودش دارد. از اتوماتیکش می توانید برای نوشتن جزوه استفاده کنید و خودنویس را به عنوان شیکی و فقط برای امضا کردن یا پر کردن فرم ها به کار ببرید. برند یوروپن از بهترین برندهای تولید اتوماتیک و خودنویس است. جوهر خودنویس اش در یک پمپ قرار گرفته است که هروقت تمام شد می توانید با خرید یک جعبه جوهر دوباره آن را پر کنید. اتوماتیکش هم روان می نویسد. اصلیت این برند انگلیسی است. درضمن اگر دوستی دارید که در رشته مهندسی وارد دانشگاه شده هم می توانید به عنوان هدیه آن را در نظر بگیرید.

محصولات مشابه در خبرنگاران

ست اتوماتیک و خودنویس شیفر مدل Prelude - با گیره طلایی

ست اتوماتیک و خودنویس یوروپن مدل Victor

ست اتوماتیک و خودنویس یوروپن مدل Fortبا گیره نقره ای

ست اتوماتیک و خودنویس یوروپن مدل Clan

ست اتوماتیک و خودنویس یوروپن مدل Gallery

ست اتوماتیک و خودنویس یوروپن مدل City

ست اتوماتیک و خودنویس یوروپن مدل Cool

ست اتوماتیک، روان نویس و خودنویس یوروپن مدل Cool

ست اتوماتیک و خودنویس ایپلمات مدل Schmidts

ست اتوماتیک و خودنویس یوروپن مدل Club

کوله پشتی فابر-کاستل

درنهایت دانشجویان برای راحت کردن کار خودشان بهتر است یک کوله برای گذاشتن وسایل شان داشته باشند. هر چند بیشتر دانشجویان بخصوص پسرها فقط با یک کلاسور به دانشگاه می روند اما تجربه نشان داده اگر کیف کوله داشته باشید هم وسایل تان گم نمی شود و هم چیزی را در خانه یا دانشگاه جا نمی گذارید. کوله های فابر کاستل گزینه های مناسبی هستند. هم وزن خوبی دارند و هم بندهایشان قابل تنظیم است و به کمر و کتف تان فشار وارد نمی کند. از همه مهم تر برای دانشجویان اینکه یک محفظه هم داخل کیف طراحی شده که برای گذاشتن لپ تاپ مناسب است. رنگ بندی های مختلفی هم دارد و شیک و کاربردی هستند.

محصولات مشابه در خبرنگاران

کالایی یافت نشد

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 30 مرداد 1402 بروزرسانی: 30 مرداد 1402 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 2418

به "10 پیشنهاد خرید اول مهر برای دانشجویان فنی و مهندسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 پیشنهاد خرید اول مهر برای دانشجویان فنی و مهندسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید