اعترافات ریحانه پارسا درباره حواشی اخیرش

به گزارش وبلاگ واحدی، بازیگر فیلم سینمایی خوب، بد، جلف2 گفت: دلیل اصلی حاشیه ها خودم بودم، اما فضایی که علیه من ایجاد شد بیش از حد انتظار بود.

اعترافات ریحانه پارسا درباره حواشی اخیرش

ریحانه پارسا برای اولین بار در سریال پدر ایفای نقش کرد و به شهرت نسبی رسید، اما انتشار عکس هایی از او که مغایرت با نقشش در این سریال داشت در فضای مجازی خبرساز شد به طوری که به گفته خودش بعد از آن تلویزیون تمایل چندانی برای حضور دوباره او نداشت و به نوعی ممنوع الکار شده بود. اما این آخرین حاشیه، پارسا نبود و وقتی که برای بازی در فیلم سینمایی خوب بد جلف2 به نشست خبری این فیلم آمد، با حرکات عجیب بار دیگر حاشیه ساز شد.

ریحانه پارسا درباره علت این حواشی پیش آمده، شرح داد: قبول دارم بخش از حواشی که برایم به وجود آمده به دلیل رفتار خود من بوده است، اما فضایی که علیه من ایجاد شد، گویی از یک دختر 21 ساله، با تجربه کاری اندک، بیش از حد انتظار داشتند.

وی گفت: آنچه که از من به عنوان یک بازیگر در فضای خارج از تلویزیون و دنیای مجازی سر زد خودِ خودِ من بود، اما به دلیل کم تجربگی بیش از حد در فضای مجازی دیده شد و تعجب بنده هم آنجاست که بیش از انتظار نیز مورد حمله نهاده شد.

حتما کمتر دچار حواشی خواهم شد

پارسا با بیان اینکه قصد مطرح کردن خود با بعضی رفتار ها را نداشته ام و شاید مهمترین دلیل این حواشی کم تجربگی ام بوده است، اضافه کرد: با تجربه ای که طی مدت کوتاه از حضورم در تلویزیون و سینما گذشته، به دست آورده ام، حتما کمتر دچار حواشی خواهم شد.

وی در ادامه درباره اینکه نخستین تجربه شما در سینما با یک فیلم کمدی رقم خورد، شرح داد: قطعا ژانر باب میل بنده کمدی نبوده است و همیشه دوست داشته ام چه در تلویزیون و چه سینما کار های جدی بازی کنم، اما وقتی از طرف آقای پیمان قاسم خانی به فیلم سینمایی خوب، بد، جلف2 دعوت شدم تقریبا بدون مکث جواب مثبت دادم و حالا که فیلم در حال اکران است نیز از نتیجه آن راضی هستم.

هیچ وقت بچه پول دار نبودم

بازیگر فیلم سینمایی خوب، بد، جلف2 درباره علت تهیه کنندگی یک فیلم کوتاه و وارد شدن به عرصه سرمایه گذاری نیز گفت: هیچ وقت بچه پول دار نبودم که از سرمایه شخصی برای فراوری فیلم استفاده کنم فقط یک واسطه بین سرمایه گذار و فیلمساز هستم که از این بابت هم بسیار خوشحالم از اینکه می توانم کمکی هرچند کوتاه به جوانان فیلم ساز و با استعداد کنم.

وی با اشاره به اینکه پیش از این نیز یک فیلم کوتاه کارگردانی نموده است که البته اثری کاملا دلی بوده، گفت:، اما این فیلم کوتاهی که تهیه نموده ایم با عنوان بیچاره کاری با تم مذهبی و پر از شعر و معناست که امیدوارم مورد توجه مخاطبان قرار گیرد.

بازیگر مجموعه تلویزیونی پدر درباره اینکه قصد ادامه کار در حوزه کارگردانی و تهیه کنندگی را دارد یا خیر؟ گفت:، چون کار تهیه بر خلاف بازیگری احتیاج به حضور مستمر بنده ندارد بنابراین فکر می کنم منافاتی با هم نداشته باشند و بدم نمی آید اگر سرمایه ای داشتم و یا توانستم واسطه سرمایه گذاری باشم حتما در حوزه فراوری فیلم کوتاه فعالیت کنم.

پارسا گفت: در حال حاضر دستمزد من از سینما و تلویزیون آن قدر نیست که بتوانم در حوزه تهیه کنندگی بیشتر فعالیت کنم، اما در این مقطع شاید بتوانم واسطه خوبی بین سرمایه گذار و نیروی جوان فیلم ساز کوتاه باشم.

وی درباره ادامه فعالیت در تلویزیون و اینکه پیشنهادی برای بازی در سریال دارد یا خیر؟ گفت: بعد از پخش سریال پدر و اتفاقی که برای عکس هایم افتاد تقریبا شش ماه ممنوع الکار بودم و الان هم ترجیح تلویزیون این است که با بنده کار نکند، اما حتما حضور دوباره و چند باره در تلویزیون برایم خوش آیند و جذاب است.

این بازیگر گفت: صحبت هایی درباره بازی در مجموعه ای تحت عنوان توبه از عشق شده که آن هم قرار است در شبکه نمایش خانگی فراوری و توزیع گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 19 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 1190

به "اعترافات ریحانه پارسا درباره حواشی اخیرش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعترافات ریحانه پارسا درباره حواشی اخیرش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید