انجام خدمات سرویس و نگهداری ساختمانی با یک تیم حرفه ای

به گزارش وبلاگ واحدی، مجموعه خدمات سرویس و نگهداری ساختمانی آس یک مجموعه کاربردی خدمات آنلاین برای ساختمان و ساکنان آن محسوب می گردد.

انجام خدمات سرویس و نگهداری ساختمانی با یک تیم حرفه ای

جهت دریافت خدمات محوطه سازی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین خدمات طراحی و اجرای محوطه سازی و حیاط سازی می‌باشد.

سرویس عمومی - در چندین سال گذشته با افزایش ساخت و سازها و تراکم جمعیت در شهر های بزرگ با رونق دریافت آپارتمان نشینی ، افراد وارد سبک جدیدی از همزیستی شده اند. افرادی با سلیقه ها و فرهنگ های متفاوت وقتی در کنار هم قرار می گیرند ، ممکن است دچار مشکل شوند. برای جلو گیری از بروز اختلاف و حل مسائل و همچنین رسیدگی درست و به موقع به ساختمان ، ساختمان احتیاجمند یک مدیر مسئولیت پذیر است.

ما در مجموعه سرویس و نگهداری ساختمانی آس با در نظر دریافت قواعد کلی ساختمان تمامی امور ساختمان شما را در دست گرفته و با کم نمودن دغدغه های مدیر ساختمان اعم از هماهنگی با اشخاص و شرکت های مختلف و تضمین صد در صدی رضایت با جلوگیری از اتلاف زمان و هزینه ، رفاه حال شما عزیزان را فراهم و تضمین خواهیم نمود.

خدمات این مجموعه شامل خدمات تخصصی ساختمان از قبیل سرویس و نگهداری آسانسور ،سیستم اعلام و اطفا حریق ، انواع بیمه نامه های ساختمانی ، تاسیسات سرمایشی و گرمایشی ، شستشوی نما ، خدمات باغبانی و .... می باشد.

همچنین تمام خدمات ما دارای تضمین بوده و بنا به ماهیت خدمات از تضمین های شرکت برخوردار خواهید بود مثل گارانتی یک ساله سم پاشی یا عودت وجه در صورت عدم رضایت از کارواش نانو و ....

بیمه زلزله

در طول سال های گذشته زلزله های سنگینی اتفاق افتاده که سرنوشت مردم یک منطقه را دچار تحولات قابل توجهی نموده است. وقتی در یک منطقه نزدیک ما زلزله می آید ، اولین سوالی که به ذهنمان خطور می نماید این است که اگر این اتفاق برای ما می افتاد چه کاری باید انجام می دادیم! یکی از این گزینه هایی که باید آنالیز کنیم بیمه زلزله است.

زلزله آسیب های جدی به ساختار خانه ها وارد می نماید. زلزله به ساختار ساختمان آسیب رسانده و باعث فروریختن دیوارها می شود و حتی لرزش های بسیار خفیف باعث از بین رفتن اثاثیه و لوازم منزل می شود. اگر به فکر خرید خانه به خصوص در مناطقی که مستعد زلزله هستند می باشید ، توصیه می شود برای درک هزینه واقعی خانه هزینه های پوشش بیمه را آنالیز نموده و حتما این موضوع را در نظر داشته باشید که خرید بیمه زلزله به تنهایی امکان پذیر نیست.

زلزله یکی از پوشش های جانبی بیمه آتش سوزی است و برای خرید آن از طریق موسسه آس ، حتما باید یک بیمه آتش سوزی با پوشش زلزله خریداری نمود. بیمه زلزله یکی از مهم ترین و پر طرفدارترین پوشش های جانبی بیمه آتش سوزی است که در صورت بروز حادثه ، خسارات وارد شده به بنای ساختمان و اموال و دارایی های موجود در آن را تحت پوشش قرار می دهد.

با خرید پوشش زلزله بیمه آتش سوزی توسط شرکت آس و با پرداخت مبلغی اندک ، کلیه خسارت هایی که بر اثر وقوع آتش سوزی یا زلزله به اموال و دارایی های شخص بیمه گذار وارد شود ، جبران خواهد شد. نرخ بیمه زلزله به محدوده پوشش شما ، کسرپذیری (اقتصادیات پذیری) و سایر عوامل متعدد دیگری همچون موارد ذکر شده در لیست زیر بستگی دارد :

 • کاربری ساختمان
 • هزینه بازسازی منزل شما
 • نوع مصالح به کار رفته در ساختار منزل
 • ارزش ساختمان و اثاثیه و اموال موجود در آن
 • نوع اسکلت (فلزی، بتنی، آجری یا خشتی)

وظیفه بیمه قبول ریسک حوادث مختلف است. بنابراین هر فاکتور و عاملی که این ریسک را تغییر دهد بر نرخ بیمه مربوطه تاثیرگذار بوده و به عنوان یک عامل قابل آنالیز مطرح می شود. یکی از این عوامل نوع سازه است. ریسک زلزله و سایر خسارات تحت پوشش بیمه آتش سوزی به نوع سازه ملک نیز بستگی دارد.

پوشش های بیمه زلزله شرکت آس

بیمه زلزله یا پوشش زلزله بیمه آتش سوزی در برابر خسارات اقتصادی وارد شده در حادثه زلزله از بیمه گذار پشتیبانی می کند. این بیمه در برابر خسارات جانی وارد شده پوششی ندارد و خسارتی تقبل نمی کند. در بیمه زلزله می توان هم ملک و هم لوازم و اثاثیه آن را بیمه کرد. حتی می توان فقط یکی از این موارد را بیمه کرد. برای مثال کسانی که مستاجر هستند می توانند فقط لوازم منزل خود را بیمه نمایند و ملک را بیمه ننمایند.

نماشویی

دلایل زیادی وجود دارد که نمای یک ساختمان ممکن است کثیف به نظر برسد. به عنوان مثال ، آلاینده های موجود در هوا یکی از این عوامل محسوب می شود. هر یک از این عوامل باعث می شوند تا رنگ اصلی نمای ساختمان محو شده و بر ظاهر کلی ساختمان تاثیر می گذارند. میزان تمیز شدن نمای ساختمان بستگی به جنس مصالح دارد. متخصصان شرکت آس تجهیزات و راهکار های کاربردی مورد استفاده را با توجه به نوع مصالح انتخاب می نمایند تا اطمینان حاصل شود در طی فرآیند نماشویی هیچ گونه آسیبی به نما وارد نشود! عملکرد و مکان قرارگیری ساختمان نیز در میزان شستشوی نمای ساختمان موثر خواهد بود.

متخصصان ما با توجه به جنس نما از روش های مختلفی برای نماشویی ساختمان استفاده می نمایند ؛ گزینه های نماشویی با آب و مواد شیمیایی جز بهترین گزینه ها محسوب می شوند که هر دو موثر و بی خطر هستند.

شستشوی نمای ساختمان شرکت آس به چند صورت اجرا می شود

 • استفاده از واتر جت و شستشو با فشار 120 الی 250 بار آب

در صورتی که نمای ساختمان دارای کمترین جرم و کثیفی باشد ، برای شستشوی کاشی و سرامیک از فشار بار واتر جت صنعتی استفاده می شود. در این روش آب با مواد شوینده مخصوص که برای هر نما متفاوت است ، استفاده می شود.

 • استفاده از واتر بلاست

واتر بلاست روشی است که برای نماشویی از طریق فشار بالای آب و مواد ساینده 20 درصدی استفاده می شود. تفاوت این روش با سندبلاست تر درصد کم مواد ساینده و سرعت بالا در ارائه خدمات می باشد.

 • استفاده از ابر و تی

از ابر و تی برای شست و شوی نماهای شیشه ای و یا کامپوزیت نوع 3 با مواد شوینده مخصوص استفاده می شود.

این روش ها نسبت به جنس ، به نوع و میزان کثیفی نما بستگی دارد. اگه نمای شما سنگی و صیقلی و سنگ آن صاف باشد (مثل تراورتن گرانیت و یا مرمریت) می توان به راحتی با استفاده از واترجت به صورت کم فشار و یا حتی ابر و تی آن را شست و یا می توان با استفاده از جاروهای دسته دار و مقداری ترکیب آب و محلول مخصوص نیز آن را شست.

ولی اگه نمای شما سنگ ناصاف مثل سنگ های تیشه ای آنتیک وغیره باشه ، باید با آب پرفشار آن را تمیز کرد. دستگاه واترجت یکی از راه های معمول در ایجاد فشار آب مورد احتیاج برای شستن سنگ های ناصاف می باشد. اگر کثیفی و آلودگی سطح سنگ های ناصاف و یا آجری خیلی زیاد باشد و دارای لکه های سیمانی و بتونی و یا رنگ وغیره باشد ، از ماده ای به نام سیلیس استفاده می کنیم.

خدمات نماشویی شرکت آس با استفاده از طناب

نماشویی با طناب یکی از روش های ارائه خدمات نماشویی و شستشوی نما می باشد. در این روش برای ارائه خدمات احتیاجی به داربست بندی نیست و با استفاده از روش های راپل نمای ساختمان پاک و شسته می شود.

مزایای نماشویی بدون داربست

 • کاهش هزینه داربست
 • عدم اشغال فضا
 • سرعت ارائه خدمات بالا
 • ایمنی بالاتر

پیچ و رولپلاک سنگ نما

موثرترین روش برای فیکس کردن سنگ در جای خود روش پیچ رولپلاک سنگ نما بدون داربست است. این امر بسیار ضروری و در حین حال باعث جلوگیری از ریزش و افتادن سنگ می شود. بهترین زمان انجام این کار موقعی است که سنگ ها یا دچار ترک شده اند و یا تکه سنگی از نما ریزش نموده باشد. این نوع خدمات که برای امنیت و ایمنی مردم و عابرین صورت می گیرد ، احتیاج به مجوز شهرداری و یا ارگانی ندارد و اگر هر چه زودتر انجام شود بهتر است. در واقع مکان هایی احتیاج به مجوز دریافت برای خدمات پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان دارند که در مسیرهای پرتردد و شلوغ واقع شده و از شهرداری منطقه خود باید مجوز کار بگیرند. پیچ و رولپلاک سنگ نما بدون داربست هم از نظر سرعت و هم از نظر ایمنی برای خدمت دهی هر چه بهتر امروزه کاربرد بسیاری دارد. کار پیچ رولپلاک نما قبلا با داربست انجام می شد و هنوز هم عده زیادی تصور می نمایند که بدون داربست نمی توان این کار را انجام داد.

دلایل پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان

 • وجود جریان آب موجود در ساختار ساختمان ها
 • جنس سنگ و مصالح به کار برده شده
 • بی کیفیتی و فرسایش ملات و سیمان پشت سنگ ها
 • بازسازی ساختمان ها

متخصصان شرکت آس هنگام انجام این کار به نوع و جنس پیچ و رولپلاک ، پلاستیکی بودن پیچ ، قطر و طول و مقاومت پیچ توجه می نمایند. بسته به نوع سنگ به کار رفته در نمای ساختمان و همچنین میزان آسیب وارد شده به سنگ ها در خصوص انتخاب ضخامت مناسب پیچ تصمیم گیری می نمایند. در صورتی که عملیات پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان در فضای بیرون و در معرض باد باشد بهتر است از پیچ های گالوانیزه استفاده نمایید ، زیرا در مقابل بارندگی و شرایط جوی مقاومت بیشتری دارند. اگر عملیات در فضای داخل ساختمان باشد ، می توانید از پیچ های بدون روکش نیز بهره ببرید.

روش نصب سنگ نما توسط متخصصین آس

 • محاسبه اندازه سنگ های افتاده و معیوب جهت تهیه سنگ جایگزین
 • برشکاری و اندازه کردن سنگ ها با مینی فرز
 • سوراخ کاری سنگ ها بر روی زمین
 • پاکسازی محل قرار دریافت سنگ بر روی نما
 • چسب زدن پشت سنگ (با استفاده از چسب سنگ) و پیچ و رولپلاک سنگ نما
 • پوشاندن کلیه پیچ های استفاده شده در نصب سنگ ها با بتونه همرنگ سنگ جهت مخفی کردن محل پیچ و رولپلاک سنگ نما
 • استفاده از چسب های ضد زلزله برای چسباندن سنگ هایی با عرض کم که امکان پیچ و رولپلاک کردن آن ها وجود ندارد
 • بند کشی سنگ های نصب شده با ملات همرنگ جهت جلوگیری از ورود آب
 • رولپلاک مناسب برای مقاوم سازی نما
منبع: ستاره
انتشار: 17 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 941

به "انجام خدمات سرویس و نگهداری ساختمانی با یک تیم حرفه ای" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انجام خدمات سرویس و نگهداری ساختمانی با یک تیم حرفه ای"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید