باغ های شگفت انگیز کاخ تابستانی چین

مجموعه کاخ تابستانی از جمله بهترین جاذبه های گردشگری پکن به شمار میرود که سالانه میزبان هزاران گردشگر از سراسر دنیاست این مجموعه به غیر از زیبایی معماری باستانی چین مملو از باغهای زیبایی است که برای خانواده سلطنتی چین تدارک دیده شده بود. در ادامه با این باغها بیشتر اشنا خواهیم شد.

باغ های شگفت انگیز کاخ تابستانی چین

چین کشوری پهناور، پر از شگفتی و سرسبز است. کشوری که با وجود پیشرفت تکنولوژی و صنعت، هنوز رنگ و بوی تاریخی خود را حفظ کرده است. در این مقاله تنها یک نمونه از هزاران زیبایی تور چین را به تصویر می‌کشیم.

در شمال غربی شهر پکن، مجموعه‌ای پر زرق و برق و تاریخی از کاخ‌ها، دریاچه‌ها و باغ‌ها قرار دارد که به عنوان میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. این مجموعه به عنوان یکی از بهترین نمونه‌های باغ چینی محسوب می‌شود. همه ویژگی‌های متفاوت این مجموعه مانند، تپه‌های طبیعی، دریاچه‌ها، به علاوه مقبره‌ها، گل‌ها و کاخ‌ها همه و همه مجموعه‌ای زیبا و هماهنگ را تشکیل داده‌اند.

اولین کاخ این مجموعه در قرن 12 میلادی، روی تپه‌ای در همان نزدیکی ساخته شده است. بعد از اینکه امپراطور وان‌یِن لیانگ شهر پکن را به عنوان پایتخت امپراطوری بزرگ خود انتخاب کرد، هنرمندانی از سراسر کشور در طول یک قرن به طراحی این مجموعه مشغول شدند. این هنرمندان برای طراحی این مجموعه از سبک‌های هنری سراسر چین الهام گرفته‌اند. امروزه این مجموعه، منطقه تفریحی محبوبی به شمار می‌رود که بازدید کنندگان تور چین می‌توانند برای فرار از شلوغی و فضای پر هرج و مرج شهری در این مکان قدم بزنند و به تماشای پوشش سرسبز گیاهی و معماری بی‌نظیر آن بپردازند. اگر قصد سفر به این منطقه را دارید باید بگوییم که همه طول سال برای سفر کردن به این نقطه مناسب است، چرا که این مجموعه زیبا در هر فصلی شگفتی‌های خاص خودش را دارد. برای عزیمت به این منطقه می‌توانید از هر نقطه از شهر پکن از وسایل نقلیه مثل اتوبوس استفاده کنید.

اخبار و مقالات مرتبط با "باغ های شگفت انگیز کاخ تابستانی چین"

چین سرزمینی شگفت انگیز در آسیاست با صنعتی بسیار پیشرفته که این کشور را به یک قدرت اقتصادی در جهان تبدیل نموده است، تاریخچه چین پر از فرازونشیب هایی است که از روی یادگارهای آن خط صعود و فرودهایش قابل مشاهده است، در ادامه میخواهیم از جاذبه های چین برایتان بگوییم.

چینی ها حسابی برای جذب گردشگرهای خارجی در تلاش هستند و برنامه هایی را نیز ترتیب داده اند، ویژگی های تاریخی و طبیعی این کشور پهناور و قدیمی باعث شده است که جذابیت فراوانی برای گردشگری داشته باشد و این پتانسیل نیز مورد توجه مسئولین و سرمایه گذاران در این کشور قرار گرفته است. در ادامه...

پروزه جاده ابریشم سالهاست که در حال توسعه است آرزویی چینی برای احیای مسیری تجاری باستانی که منجر به تسلط چین بر اقتصاد تجاری منطقه میشود، این پروژه از سال 2015 که چینی ها نام جاده ابریشم را روی آن گذاشتند رونمایی شد و تا به امروز از اتحاد کشورهای در مسیر این جاده باستانی برخوردار...

قاره آسیا سرزمینی وسیع با فرهنگی متفاوت از قاره های مختلف دنیاست که پیشینه های تاریخی و اندخته های طبیعی آن بسیار مورد توجه گردشگران میباشد. در ادامه میخواهیم جاذبه های گردشگری آسیا را که در کشورهای مختلف این قاره پراکنده شده اند نام ببریم.

به "باغ های شگفت انگیز کاخ تابستانی چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با باغ های شگفت انگیز کاخ تابستانی چین

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید