به یحیی و بازیکنان پرسپولیس ایمان دارم، پرسپولیس جبران می نماید

به گزارش وبلاگ واحدی، به گزارش خبرنگاران، محمدحسن انصاری فرد درباره تساوی پرسپولیس مقابل شارجه امارات که منجر به حضور این تیم با یک امتیاز در انتهای جدول گروه C لیگ قهرمانان آسیا در خاتمه بازی های هفته دوم شده، گفت: پرسپولیس در 24 روز با تراکتورسازی، صنعت نفت و استقلال سه تیم مدعی قهرمانی و کسب سهمیه آسیا و دو تیم الدحیل و شارجه، قهرمانان فصل گذشته قطر و امارات بازی کرد. از 5 روز دیگر و تنها در فاصله 8 روز باید با سپاهان، شهرخودرو و التعاون صدرنشین گروه رقابت کند و این یعنی برگزاری هشت بازی سخت و سخت در فاصله 37 روز.

به یحیی و بازیکنان پرسپولیس ایمان دارم، پرسپولیس جبران می نماید

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اضافه نمود: رقابت با هشت مدعی در این برنامه فشرده و نداشتن فرصت آماده سازی کافی کار را برای آقای گل محمدی که تاکتیک و برنامه های متفاوتی نسبت به گذشته دارد سخت کرد. پرسپولیس هر چند بازی های دشواری در پیش رو دارد و فرصتی هم نیست اما قطعاً تیم با درایت کادر فنی و کوشش مضاعف و همت بازیکنان توانمندی که داریم ترمیم خواهد شد.

وی بار دیگر بر ادعای خود مبنی بر تصمیمات اشتباه داوری در بازی های این تیم گفت: ما در دو ملاقات مقابل استقلال و الدحیل با گل هایی که طبق نظر همه کارشناسان با اشتباه داوری به ثمر رسید از این ناحیه هم لطمه خوردیم. تمرکز تیم به ویژه در فاز دفاع با دریافت این دو گل زودهنگام تا حدودی از بین رفت ضمن اینکه ما علاوه بر بعضی اشتباهات فردی ناشی از نداشتن تمرکز کافی بویژه مقابل شارجه بدشانس هم بودیم و در عین شایستگی نبردیم. البته همانطور که خود مربیان و بازیکنان گفته اند تیم اشکالاتی هم داشته که قطعاً با درایت و کوشش شأن ترمیم خواهد شد.

انصاریفرد در ادامه توضیح داد: پرسپولیس با فاصله 4 تا 6 امتیازی با تیم های دوم تا چهارم جدول مدعی اول قهرمانی در لیگ برتر است و با حضور در نیمه نهایی مدعی فتح جام حذفی و در هر دو جام داخلی مدعی شماره یک قهرمانی است و در لیگ قهرمانان هم می تواند در چهار ملاقات به جامانده که دو بازی آن انشاالله در آزادی و حضور پرشور طرفداران برگزار می گردد فاصله دو امتیازی با تیم دوم جدول و حتی پنج امتیازی با صدر را با دو نتیجه خوب مقابل التعاون جبران کند.تیم مان متأسفانه در دو بازی نخست به حق خود نرسید؛ به ویژه در ملاقات با شارجه در عین شایستگی و اقتدار از کسب پیروزی محروم شد.

انصاریفرد اضافه نمود: ایمان دارم یحیی گل محمدی و کادر با دانشی که داریم و بازیکنان توانمند و باغیرت پرسپولیس در ادامه فصل نتایج خوبی کسب خواهند کرد و این مستلزم حمایت همه جانبه از تیم است. این تیم و این بازیکنان حمایت شوند روزهای خوبی را رقم خواهند زد. قطعاً طرفداران و پیشکسوتان عزیز و همه اعضای خانواده بزرگ پرسپولیس با هشیاری و اگاهی در فصلی که خیلی ها تمایل ندارند این تیم قهرمانی هایش را تکرار کند سرخ ها را تنها نخواهند گذاشت و حمایت خود را دو چندان خواهند کرد تا پرسپولیس با انرژی مثبت آنها و خنثی شدن حاشیه ها بتواند با کسب نتایج مطلوب به راه خود ادامه داده و با تکرار موفقیت ها پرسپولیسی ها را سربلند کند. ما به توان این تیم ایمان داریم و مطمئن هستیم پرسپولیس طرفداران خود را سربلند خواهد نمود.

مدیرعامل پرسپولیس توضیح داد: بازیکنان پرسپولیس باید در هشت روز در سه ملاقات مهم به میدان بروند.تیم به محض بازگشت به تهران آماده این ملاقاتهای شش امتیازی دیگر می گردد و در اولین رقابت باید با سپاهان بازی کند و ایمان دارم انشاالله با اتحاد و حمایت طرفداران عزیز و همه پرسپولیسی ها، هشیاری کادر فنی توانمندی که داریم و سخت کوشی بازیکنان شرایط تغییر خواهد نمود. در این برهه از همه طرفداران عزیز درخواست می کنیم با انرژی مثبت و حمایت جانانه خود به تیم محبوب شان یاری نمایند که بتواند نتایج اخیر را جبران کند. انها نشان داده اند که رفیق و حامی پرسپولیس در روزهای سخت هستند و با حمایت های خود در مقاطع مهم سنگ تمام گذاشته و نقش خود را به عنوان یار دوازدهم و پشتوانه بزرگ پرسپولیس به گونه ای ایفا می نمایند که همیشه زبانزدجامعه فوتبال و مؤثر و نقش آفرین بوده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 929

به "به یحیی و بازیکنان پرسپولیس ایمان دارم، پرسپولیس جبران می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به یحیی و بازیکنان پرسپولیس ایمان دارم، پرسپولیس جبران می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید