تارتار: نمی دانم چرا فقط پنالتی های تیم من را برمی گردانند، در زمین مبارزه کنید و پیش از بازی با بازیکنان تماس نگیرید!

به گزارش وبلاگ واحدی، سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: بازیکنانم با شرافت کارشان را انجام داده اند و مسئولیت شکست هم با من است ولی تماس گرفتن با بازیکنان و کادر فنی برای من عجیب است.

تارتار: نمی دانم چرا فقط پنالتی های تیم من را برمی گردانند، در زمین مبارزه کنید و پیش از بازی با بازیکنان تماس نگیرید!

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، مهدی تارتار در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل پیکان گفت: بازی، بازی نزدیکی بود و متاسفانه طوری گل خوردیم که نسبت به آن به بازیکنان مان تاکید زیادی داشتیم. درستی یا نادرستی پنالتی گرفته شده را نمی دانم و باید کارشناسی شود ولی در شرایط عادی کار پیکان برای گل زدن به ما خیلی سخت بود.

وی با اشاره به تغییر تصمیم داور برای نگرفتن پنالتی ذوب آهن بیان نمود: شاید VAR وارد فوتبال ایران شده و ما نمی دانیم. این برای بار دوم است که رخ می دهد، آنهم برای تیم هایی که من مربی اش هستم. سال گذشته اگر اشتباه نکنم در اصفهان یک پنالتی به نفع ما گرفته شد و در نهایت داور برگرداند و امروز نیز و در حالتی که من در ذوب آهن هستم و روبه روی پیکان بازی داریم این پنالتی به ضرر ما برگردانده شد. نمی دانم چرا داور به یکباره برگشت و نظرش عوض شد. امیدوارم عدالت رعایت شده باشد و داور اشتباه نکرده باشد.

سرمربی ذوب آهن در ادامه اشاره کرد: بحث دیگر این است که آیا این ورزشگاه استاندارد های لازم را برای برگزاری مسابقات لیگ برتر در اختیار دارد؟ به چمن بلند این زمین بارندگی امروز را اضافه کنیم. شاید برای تیمی که بخواهد جمع بازی کند و از اشتباهات حریف استفاده کند، مهم نباشد ولی برای تیمی که قصد سازندگی و ایجاد موقعیت دارد در این زمین به مشکل می خورد. من از ناظرین و مسئولین سازمان لیگ می خواهم که اجازه ندهند در هر ورزشگاهی بازی انجام شود. در رختکن ما، در جهت استفاده از سرویس ها، آب جمع شده بود و خیلی سرد بود. بازیکنان ما با کاپشن نشستند تا ما صحبت کنیم. این درست نیست و باید نظارت بیشتر باشد.

تارتار اضافه نمود: در کل به مجموعه پیکان برای این برد تبریک می گویم. مسئولیت باخت با من است ولی متاسفانه قبل از بازی تماس هایی با بازیکنان و کادر ما برقرار شد. به هیچ وجه مثل خیلی از مربیان نمی گویم بازیکن من خدای ناکرده کم کاری کرده است ولی تمرکز تیم مقابل را به هم زدن درست نیست. این تماس ها درست نیست. اصلا نام نمی آورم اما باید در زمین مبارزه کنیم. تماس گرفتن با هوادار، کادر یا بازیکن کار درستی نیست. بازیکن من با شرافت کارش را انجام داده است و مسئولیت شکست هم با من است ولی تماس گرفتن برای من عجیب است. با تیم مقابل چه کاری دارید؟

وی درباره اینکه آیا این موضوع را پیگیری می کنید: شرح داد: اصلاً مهم نیست ولی سال پیش نیز این تفاقات رخ داده است. درست نیست که تماس بگیریم و از این و آن اطلاعات بگیریم که چه کار می کنند، به شما چه ارتباطی دارد که یک تیم چه کار می کند؟ مردانه بجنگید.

وی در خاتمه گفت: در خاتمه بازی به اکبریان (داور) گفتم که اگر عدالت رعایت نشده باشد ما نمی گذریم ولی اگر عدالت بوده که تشکر هم می کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 آذر 1400 بروزرسانی: 20 آذر 1400 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 2022

به "تارتار: نمی دانم چرا فقط پنالتی های تیم من را برمی گردانند، در زمین مبارزه کنید و پیش از بازی با بازیکنان تماس نگیرید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تارتار: نمی دانم چرا فقط پنالتی های تیم من را برمی گردانند، در زمین مبارزه کنید و پیش از بازی با بازیکنان تماس نگیرید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید