تلاش رسانه ها در به تصویر کشیدن حماسه 22 بهمن ستودنی و قابل تقدیر است

به گزارش وبلاگ واحدی، خبرنگاران/لرستان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: تلاش اصحاب رسانه در به تصویر کشیدن حماسه بزرگ 22 بهمن بسیار ستودنی و قابل تقدیر است.

تلاش رسانه ها در به تصویر کشیدن حماسه 22 بهمن ستودنی و قابل تقدیر است

احمدحسین فتایی در جلسه شورای اطلاع رسانی استان که در محل استانداری برگزار شد، اظهار کرد: مردم لرستان همگام با سایر هموطنان خویش با حضور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن با اعلام پایبندی مجدد خود به آرمان های انقلاب، بار دیگر حماسه بزرگی را به منصه ظهور رساندند تا دشمنان نظام بدانند که ملت ایران همچنان پای انقلاب خویش ایستاده است.

وی با بیان اینکه رسانه های استان همواره و در صحنه ها و مناسبت های مختلف نقش خود را به خوبی ایفاء کرده اند، اضافه کرد: تلاش اصحاب رسانه در به تصویر کشیدن این حماسه بزرگ نیز بسیار ستودنی و قابل تقدیر است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان شرح داد: نقش روابط عمومی در هموار ساختن جهت تحقق اهداف سازمانی دستگاه های دولتی و برقراری پل ارتباطی مدیران با مخاطبان درون و برون سازمانی بسیار پررنگ و غیر قابل انکار است.

فتایی بیان نمود: به همین دلیل و پیرو مصوبه شورای اطلاع رسانی مبنی بر تلاش در جهت ارتقاء سطح کیفی فعالیت روابط عمومی های دستگاه های اجرایی استان، نشست مشترک مدیران کل و مسئولین روابط عمومی ادارات کل در آینده نزدیک برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 909

به "تلاش رسانه ها در به تصویر کشیدن حماسه 22 بهمن ستودنی و قابل تقدیر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تلاش رسانه ها در به تصویر کشیدن حماسه 22 بهمن ستودنی و قابل تقدیر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید