اخبار سیاسی

بهانه گیری های محیط زیست سبب اجرائی نشدن طرح گردشگری جزیره آشوراده شد

استاندار گلستان گفت: بهانه گیری های سازمان محیط زیست سبب اجرائی نشدن طرح گردشگری جزیره آشوراده شده اما چون این موضوع مصوبه هیئت دولت است با وجود همه بهانه گیری ها کم نیاورده و پیگیر موضوع هستیم.

4 اسفند 1398

جزئیات جدید وام اجاره مسکن ، نرخ سود وام چقدر خواهد بود؟

معاون وزیر اقتصاد گفت: در حال حاضر بانک عامل حوزه مسکن در حال کار روی طرح وام اجاره مسکن است و به احتمال زیاد سود 18 درصدی را اعمال خواهد نمود.

4 اسفند 1398

احکام و وظایف 5 معاون وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ابلاغ شد

با توجه به ماده واحده قانون تشکیل وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مصوب 1398/4/24، احکام و وظایف محوله پنج معاون این وزارتخانه از سوی دکتر علی اصغر مونسان ابلاغ شد.

30 بهمن 1398

مصاحبه، اقدام برهم صالح در عدم معرفی نامزد نخست وزیری؛ قانونی است یا ناقض قانون؟

اقدام رئیس جمهور عراق در امتناع از پذیرش معرفی نامزد فراکسیون اکثریت البناء در مجلس عراق برای نخست وزیری و اعلام آمادگی وی برای کناره گیری از قدرت واکنش های متفاوتی را به همراه داشته است.

28 بهمن 1398

قمری: مرگ ساسانیان شیرینی صدرنشینی پرتوآذر در آسیا را تلخ کرد، 2 پیست تا سرانجام سال تکمیل می شوند

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری گفت: درگذشت بانوی رکابزن تیم جوانان باعث شد شیرینی صدرنشین نماینده ایران در رنکینگ کوهستان آسیا تلخ گردد.

28 بهمن 1398

پیام امیر دریادار سیاری در پی شهادت خلبان محمدرضا رحمانی

رییس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران در پی شهادت سرهنگ خلبان محمدرضا رحمانی در سانحه جنگنده میگ 29 نیروی هوایی ارتش پیامی صادر کرد.

28 بهمن 1398

رشد مالی چین به پایین ترین رقم در 25 سال گذشته رسید

رشد مالی چین در کل سال 2015 به 6.9 درصد رسید که پایین ترین رقم رشد مالی این کشور در 25 سال گذشته بود.

26 بهمن 1398

انتقاد مسکو از بی تفاوتی سازمان ملل در قبال رفتار غیرقانونی آمریکا با دیپلمات های روس

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه از رفتار غیرقانونی دولت آمریکا با دیپلمات های روس و بی تفاوتی دبیرکل سازمان ملل متحد در قبال این رفتار ها انتقاد کرد

25 بهمن 1398

خطرناک ترین مناطق توریستی دنیا

مکان های خطرناک زیادی در دنیا وجود دارند. البته عوامل زیادی در این که منطقه ای خطرناک باشد دخیل است. اگر قصد سفر دارید بهتر است پیش از مسافرت موقعیت جغرافیایی و شرایط آن منطقه را آنالیز کنید تا به مشکل برنخورید. با خبرنگاران همراه باشید.

24 بهمن 1398

در حادثه آبگرفتگی اهواز، اقدامات پیشگیرانه انجام نشده بود

خبرنگاران/خوزستان عضو شورای شهر اهواز گفت: علی رغم اینکه از قبل هشدارها داده شده بود، اما اقدامات پیشگیرانه مانند بالا بردن ظرفیت ایستگاه های پمپاژ، باز کردن دریچه های مسدود، اورهال کردن پمپ های ایستگاه ها و سایر اقدامات مورد احتیاج در این زمینه انجام...

24 بهمن 1398

دولت وفاق لیبی: در صورت بالاگرفتن جنگ از ترکیه یاری می گیریم

وزیر کشور دولت وفاق ملی لیبی تاکید نمود، دولت وفاق با حل سیاسی بحران در این کشور موافق است اما طرف مقابل با آن مخالفت می نماید.

23 بهمن 1398

نخست وزیر ایتالیا استعفا کرد، رایزنی رئیس جمهور با احزاب سیاسی

نخست وزیر ایتالیا پایان پس از شکست در همه پرسی اصلاح قانون اساسی از سمتش استعفا کرد و بیشتر احزاب سیاسی خواهان برگزاری انتخابات زودهنگام طی ماه های آینده شده اند.

23 بهمن 1398

برگزاری نشست هیئت رئیسه AVC، جام کنفدراسیون والیبال آسیا حذف می گردد

نشست هیئت رئیسه کنفدراسیون والیبال آسیا در پاتایای تایلند برگزار گردید و حذف جام کنفدراسیون آسیا در دستور کار قرار کرفت.

20 بهمن 1398

مصاحبه، سفیر چین در تهران: محدودیت های غیرضروری علیه مسافران چینی اعمال نشود

سفیر چین با قابل درک خواندن نگرانی ایران از مقامات ایران درخواست کرد با توجه به توصیه های سازمان جهانی بهداشت محدودیتهای بیش از حد احتیاج علیه مسافران چینی اعمال نشود.

19 بهمن 1398

ستاد کل ارتش روسیه: ناتو خود را برای درگیری گسترده آماده می نماید

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح روسیه به مستشاران خارجی گفت: مانورهای فشرده ناتو گویای آماده سازی هدفمند برای درگیری نظامی گسترده است و در حالی که روسیه تهدید جلوه داده می گردد، اقدامات آمریکا آینده کنترل تسلیحات را زیر سئوال می برد.

15 بهمن 1398

وزیر انرژی روسیه: ایران به شریک راهبردی روسیه تبدیل شده است

وزیر انرژی روسیه با اشاره به فرایند رو به گسترش مناسبات ایران و روسیه گفت که ایران به شریک راهبردی این کشور تبدیل شده است.

14 بهمن 1398

تقدیر سردار رحیمی از برگزیدگان جشنواره مالک اشتر

دهمین جلسه شورای فرماندهان پلیس پایتخت با حضور سردار رحیمی در پایتخت برگزار گردید و رئیس پلیس پایتخت از برگزیدگان جشنواره مالک اشتر ستاد کل نیرو های مسلح در سال 97 تقدیر کرد.

12 بهمن 1398

دسترسی آنلاین به بیش از 5 میلیارد رکورد داده دریایی

به گزارش خبرنگاران به نقل از پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی، همزمان با هفته پژوهش، امکان دسترسی به بیش از 5 میلیارد رکورد داده های دریایی شامل طرح های پژوهشی درون سازمانی، گشت های دریایی، طرح های کلان پایش پژوهشگاه و همچنین داده های چند سازمان...

11 بهمن 1398

آمار تکان دهنده تخریب آثار ملی، روایت یک تراژدی در روزی که رفت

هادی معصوم دوست کارگردان مستند بلند روزی که رفت گفت که آمار تخریب آثار ملی در کشورمان تکان دهنده است.

9 بهمن 1398

برند ایرانی در دنیا چه جایگاهی دارد؟

موسسه برند فایننس اظهار داشت برند ایرانی در رده چهل و چهارم باارزش ترین برند دنیا قرار گرفته است.

6 بهمن 1398
تعداد: (181)