اخبار سیاسی

عراق، احتمال به تعویق افتادن جلسه رای اعتماد به روز پنجشنبه

یک نماینده مجلس عراق از احتمال به تعویق افتادن جلسه امروز مجلس به فردا پنجشنبه برای دادن رای اعتماد به کابینه مصطفی الکاظمی اطلاع داد.

13 تیر 1399

پامپئو: از همه ابزارهایمان برای جلوگیری از دسترسی ایران به سلاح استفاده می کنیم

وزیر امور خارجه آمریکا روز سه شنبه گفته دولت این کشور از ابزارهای خودبرای جلوگیری از دسترسی ایران به سلاح استفاده خواهد کرد.

13 تیر 1399

روز ملی اخراج نظامیان آمریکایی از بحرین

به گزارش خبرنگاران، مرکز اطلاع رسانی ائتلاف جوانان انقلاب 14 فوریه بحرین یک پویش رسانه ای در شبکه های مجازی به مناسبت روز ملی برچیدن پایگاه آمریکا از بحرین به راه انداخته است.

9 تیر 1399

دنیای ترامپ بعد از ریاست جمهوری

خبرنگاران- روسای جمهور آمریکا معمولا بعد از ترک کاخ سفید از فعالیت های سیاسی روزمره کناره گیری می نمایند. اما آیا دونالد ترامپ هم اینگونه خواهد بود؟ ترامپ از بسیاری جهت ها با روسای جمهور قبلی آمریکا متفاوت است و به گفته یک تحلیلگر آمریکایی، بعد از ریاست...

8 تیر 1399

ظریف به یک پویش پیوست

وزیر امور خارجه به پویش مواسات و همدلی مومنانه پیوست.

8 تیر 1399

گفتگوی تلفنی وزرای خارجه آمریکا و آلمان

وزرای امور خارجه آمریکا و آلمان به صورت تلفنی در مورد مسائل مرتبط با ایران و اوکراین و همچنین سایر مسائل منطقه ای و جهانی با یکدیگر بحث و گفتگو کردند.

7 تیر 1399

شرایط تحصیل در مسکو 2020

اولین باری که وارد شهر مسکو می شوید، بیشترین چیزی که جلب توجه می کند، وسعت زیاد شهر است. ساختمان ها به قدری یزرگ هستند که یک ساختمان، کل یک بلوک را اشغال می کند، تعداد خطوط جاده ها و خودرو های درون آنها بسیار بیشتر از جاهای دیگر است. انگار در این شهر همه...

4 تیر 1399

معترضان در کانادا خواهان ایستادگی ترودو در برابر ترامپ شدند

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، روز آدینه جاستین ترودو نخست وزیر کانادا به هزاران معترضی که در یک راهپیمایی ضد نژادپرستی شرکت نموده بودند، پیوست و در کنار معترضان زانو زد.

2 تیر 1399

ارتش لبنان کشته شدن یک نفر در برابر سفارت ایران را تأیید کرد

خبرنگاران: درگیری درمقابل ساختمان سفارت جمهوری اسلامی ایران دربیروت و همچنین کشته شدن یک نفر از معترضین از سوی ارتش لبنان تایید شد.

30 خرداد 1399

عراق، ادعای کوشش بعضی گروه های سیاسی برای حفظ عبدالمهدی به عنوان نخست وزیر

ادعای یک نماینده مبنی بر کوشش ها برای حفظ عادل عبدالمهدی به عنوان نخست وزیرتا زمان برگزاری انتخابات، تاکید یکی از اعضای فراکسیون اقلیت اهل سنت درباره ضرورت وحدت گروه های سیاسی در شرایط حساس کنونی و فشار بعضی طرف ها بر الکاظمی از جمله خبرهای عراق است....

29 خرداد 1399

رئیس جمهور گواتمالا: 50 مهاجر بازگردانده شده از آمریکا به کرونا مبتلا هستند

رئیس جمهور گواتمالا فاش نموده است که حداقل 50 نفر از مهاجران بازگردانده شده از ایالات متحده طی هفته جاری مبتلا به ویروس کرونا بوده اند.

27 خرداد 1399

یونان، ترکیه را تهدید به حمله نظامی کرد: آماده حمله هستیم

فارس نوشت: وزیر دفاع یونان گفت درصورتی که تحریکات ترکیه در دریای مدیترانه ادامه پیدا کند، کشورش برای مقابله نظامی جهت حفظ حق حاکمیت خود آماده است.

26 خرداد 1399

واکنش استانداری تهران به ادعای شورای شهر درباره طرح ترافیک

محمد تقی زاده در تشریح نظر استانداری درباره اظهارنظر هایی برای اخذ عوارض برای ورود به محدوده طرح ترافیک، گفت: در شورای عالی هماهنگی ترافیک شهر های کشور مصوب شد محدوده طرح ترافیک لغو شود و ستادملی مبارزه با کرونا نیز این تصمیم را مصوب کرد. به این ترتیب...

26 خرداد 1399

روسیه تجهیزات پزشکی به سوریه ارسال کرد

وزارت بهداشت سوریه از دریافت تجهیزات و کمک های پزشکی روسیه برای مبارزه با ویروس کرونا در این کشور خبر داد.

23 خرداد 1399

ثبت نام دوره های تخصصی و پیشرفته آنلاین سازمان جهانی مالکیت فکری انجام شد

معاون مالکیت فکری وزیر دادگستری از ثبت نام متقاضیان دوره های تخصصی و پیشرفته آنلاین سازمان جهانی مالکیت فکری در کشور اطلاع داد.

23 خرداد 1399

ترودو بر اهمیت تحکیم روابط آمریکا و کانادا تاکید نمود

تهران- به گزارش تارنمای اندیشکده آمریکایی هیل، جاستین ترودو نخست وزیر کانادا در نشست انجمن ملی فرمانداران آمریکا در روز آدینه، بر اهمیت تقویت و بهبود روابط آمریکا و کانادا تاکید نمود.

21 خرداد 1399

اولین پرواز از بحرین به ایران پس از چهار سال

یک شرکت هواپیمایی بحرینی گفت که روز دوشنبه (دیروز) اولین پرواز خود را به ایران برای انتقال اتباع بحرینی، انجام داده است.

18 خرداد 1399

جاستین ترودو: شرایط امنیتی در کانادا هیچ تغییری نکرده است!

نخست وزیر کانادا گفت که در پی حمله مرگبار یک خودروی ون به عابران پیاده در شهر تورنتو، سطح تهدید یا تمهیدات امنیتی لازم جهت برگزاری اجلاس جی 7 تغییری نکرده است.

17 خرداد 1399

آمریکا به دنبال پیاده سازی طرح های جدیدی در عراق است

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه المعلومه، کریم الخیکانی تحلیلگر عراقی مسائل سیاسی اظهار داشت که تروریست های آمریکایی به دنبال اجرای طرح های جدیدی در عراق هستند.

15 خرداد 1399

امکان شروع تمرینات در هفته اول اردیبهشت فراهم نیستم، حدادی می تواند به زودی تمرین کند

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی و سخنگوی ستاد مبارزه با کرونا در ورزش گفت: با شرایط موجود نمی توانیم مجوز شروع تمرینات را در هفته اول اردیبهشت صادر کنیم.

12 خرداد 1399
تعداد: (268)