توزیع کارت ورود به جلسه کنکور سراسری از فردا

به گزارش وبلاگ واحدی، کنکور سراسری در روزهای 29 ، 30 ، 31 مرداد و اول شهریور 99 طی چهار روز با شرکت یک میلیون و 146 هزار نفر برگزار می گردد و کارت ورود به جلسه از روز سه شنبه 28 تا چهارشنبه 29 مردادماه بر روی سایت سنجش قرار می گیرد.

توزیع کارت ورود به جلسه کنکور سراسری از فردا

سفری هیجان انگیز در انتظار شماست، با تور 9 روز کانادا بهترین ها را تجربه کنید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری فارس، پنجاه و هفتمین کنکور سراسری در روزهای 29، 30 و 31 مرداد و اول شهریور 99 طی چهار روز و با شرکت یک میلیون و 146 هزار نفر برگزار می گردد. 58 درصد داوطلبان زن و 42 درصد داوطلبان مرد هستند.

این آزمون در 392 شهر در 3300 حوزه امتحانی برگزار می گردد. سال گذشته آزمون سراسری در 2100 حوزه امتحانی برگزار شده بود. عوامل اجرایی آزمون سراسری از تعداد 87 هزار نفر سال 98 به تعداد 115 هزار نفر در سال 99 افزایش یافته است.

کارت های شرکت در آزمون همه داوطلبان گروه های آزمایشی علوم ریاضی و فنی ، علوم تجربی ، علوم انسانی ، هنر و زبان های خارجی به همراه راهنمای شرکت در آزمون از روز سه شنبه 28 تا روز چهارشنبه 29 مردادماه بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

لذا همه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون ، برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید در تاریخ معین شده به توضیح فوق به سایت این سازمان مراجعه نمایند و با وارد کردن شماره سریال کارت اعتباری ثبت نام (12 رقمی) و شماره شناسنامه و یا شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام (16 رقمی) و نام و نام خانوادگی، کدملی و سریال شماره شناسنامه یک نسخه پرینت از راهنما و کارت شرکت در آزمون تهیه نمایند.

بدیهی است داوطلبانی که در 2 یا 3 گروه آزمایشی متقاضی شده اند باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون گروه آزمایشی اصلی، برحسب مورد نسبت به پرینت کارت گروه آزمایشی دوم و یا گروههای آزمایشی دوم و سوم (گروه های آزمایشی هنر و زبانهای خارجی) خود اقدام ننمایند.

سازمان سنجش تاکید نموده است؛ داوطلبان برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید منحصراً به روش فوق اقدام و براساس تاریخ و آدرس معین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند.

بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس دار و ارائه آن الزامی است. بنابراین همه داوطلبان باید برای پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام نمایند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 19 مهر 1399 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 1319

به "توزیع کارت ورود به جلسه کنکور سراسری از فردا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع کارت ورود به جلسه کنکور سراسری از فردا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید