جبار قوچان نژاد: به خاطر مُشتی که به صورت موسوی زدند شکایت کردیم، داوران خط بی انصافی کردند

به گزارش وبلاگ واحدی، جبار قوچان نژاد، سرمربی تیم والیبال پیغام مشهد اعتقاد دارد داوران خط دیدار این مقابل شهرداری ارومیه بی انصافی نموده اند.

جبار قوچان نژاد: به خاطر مُشتی که به صورت موسوی زدند شکایت کردیم، داوران خط بی انصافی کردند

جبار قوچان نژاد در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ واحدی در مورد پیروزی 3 بر 2 تیمش مقابل شهرداری ارومیه در هفته ششم لیگ برتر والیبال گفت: ما تیمی نیستیم که به صورت صددرصد بر حریف و بازی مسلط باشیم و به همین خاطر از قبل مقابل هیچ تیمی برنده مطلق نیستیم.

قوچان نژاد ادامه داد: برای تیم هایی که من راهنمایی می کنم فرقی نمی کند که مقابل برزیل بازی نمایند یا تیم انتهای جدول لیگ ایران. ما روندی یکنواخت و پیشرفتی طبیعی را در طول فصل دنبال می کنیم و آنقدر قوی و قلدر نیستیم که حریفان را به راحتی شکست دهیم. من این نکته را قبل از بازی با ارومیه به بازیکنانم تذکر دادم.

وی گفت: ما می دانستیم که روز سختی مقابل ارومیه در پیش داریم. ارومیه تیمی است که می خواهد اعاده حیثیت کند و هر لحظه و در هر بازی ممکن است برای حریف دردسرساز گردد. بازی در ارومیه نیز بسیار سخت است. البته تماشاگران ارومیه ای در این بازی افراط نموده و به موسوی بارها فحاشی کردند. کیفیت بازی در مجموع چندان بالا نبود، ولی می توانستیم راحت تر برنده شویم.

سرمربی تیم پیغام مشهد در مورد توقف 40 دقیقه ای بازی در ست پنجم گفت: داور نتوانست بازی را مدیریت کند. او در ست پنجم و در حالی که نتیجه 13 بر 11 به سود ما بود، به سودمان رأی داد و تأکید کرد که خودش صحنه را دیده است. بازیکنان و مربیان شهرداری نیز ناگهان به درون زمین وارد شدند و آغاز به اعتراض به داور کردند. ناظر بازی به داور دستور داد که بازی را ادامه دهد، ولی داور گفت که از او دستور نمی گیرد. داور در نهایت سکوی خود را ترک کرد و پس از 40 دقیقه کشمکش به من گفت که دو راه پیش رو دارد؛ یا باید بازی را نیمه تمام اعلام کند یا توپ را به جا بدهد! جو روانی هم کاملاً به ضرر ما بود که در نهایت داور به جا داد و نتیجه 13 بر 13 شد. خوشبختانه در نهایت حق به حق دار رسید و ما 15 بر 13 برنده شدیم.

جبار قوچان نژاد به نکته دیگری هم اشاره نمود و گفت: جالب اینکه عده ای از نزدیکان با نشان دادن یک فیلم ضبط شده توسط تلفن همراه به داور قصد داشتند نقش ویدئو چک را بازی نمایند و نظر داور را تغییر دهند. همچنین داوران خط در این بازی با بی انصافی پرچم زدند و در نتیجه بازی تأثیرگذار بودند.

وی در انتها گفت: متأسفانه در انتها بازی یکی از اطرافیان تیم شهرداری ارومیه به طرف سیدمحمد موسوی آمد و مشتی به صورت او زد. ما نیز به یگان انتظامی شکایت کردیم و منتظر نظر مقامات انتظامی و قضایی هستیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 فروردین 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 131

به "جبار قوچان نژاد: به خاطر مُشتی که به صورت موسوی زدند شکایت کردیم، داوران خط بی انصافی کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جبار قوچان نژاد: به خاطر مُشتی که به صورت موسوی زدند شکایت کردیم، داوران خط بی انصافی کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید