خانه داریوش اسدزاده پلمپ شد

به گزارش وبلاگ واحدی، طاهره خاتون میرزایی طی تماسی خبر داد که ساعتی پیش خانه داریوش اسدزاده را پلمپ نموده اند و در کوچه و خیابان است.

خانه داریوش اسدزاده پلمپ شد

به گزارش تسنیم، طاهره خاتون میرزایی 23 سال با بازیگر فقید داریوش اسدزاده زندگی کرد و سوم شهریورماه سال 1398 انتها این پیوند بود. چرا که اسدزاده بعد از تحمل بیماری دارفانی را وداع گفت. هنوز یک سال از درگذشت این بازیگر پیشکسوت نگذشته که همسرش از اوضاع نامناسبی می گوید که برایش حادث شده و خانه داریوش اسدزاده را پلمپ نموده اند و او در حال حاضر جایی برای زیستن ندارد.

میرزایی در این تماس تلفنی با بغض و ناراحتی به کم توجهی و بی توجهی نهاد های فرهنگی و هنری مثل خانه سینما اشاره نمود، وقتی به نهاد هایی مراجعه نموده نتوانسته مسئولین مربوطه را ببیند. هیچ کسی از آن ها سراغ نگرفته، انگار نه انگار که روزی داریوش اسدزاده، در سریال های پربیننده تلویزیون مثل خانه سبز و فیلم های سینمایی استراتژیکی همچون یتیم خانه ایران و قلاده های طلا ایفای نقش نموده و به قولِ بسیاری از بزرگان هنر، اسدزاده خودش بخش عمده ای از تاریخ فرهنگ و هنر این مملکت است.

همسر این بازیگر پیشکسوت در این تبادل نظر به این نکته اشاره نموده که وقتی با اسدزاده ازدواج نموده بعد از مدتی اجاره نشینی در همین خانه، آقای بازیگر به او گفته، این خانه را خریده است. حتی 50 درصد از پول خرید این خانه را خودش داده و اسدزاده هم به او گفته سه دانگ این خانه متعلق به توست.

او گفت: اسدزاده به من اشاره نمود که بعد از مرگم همه منزل متعلق به توست که در کنار دریافت حقوق من بتوانی زندگی کنی. اما متأسفانه به محض اینکه فوت کردند فردی که مدعی است صاحب خانه است و البته به گفته همسرم آنجا را خریده بود، آمد و مدعی شد این خانه برای اوست و امروز هم خانه را پلمپ و بنده را از خانه بیرون کردند.

طاهره خاتون میرزایی در ادامه گفت: خانه ما حوالی هنگامه شرقی است و من الان در آژانس حمل و نقلی نشسته ام و نمی دانم باید چه کار کنم. هیچ مسئولی سراغ ما را نمی گیرد که بعد از 23 سال زندگی با هنرمند والامقام و دارای درجه یک فرهنگ و هنر، حالا باید به این وضع دچار شوم.

از او سؤال کردیم به کسی از مسئولین ذیربط هم خبر داده اید چنین اتفاقی برایتان افتاده است؟ و او این چنین پاسخ داد: به هرکسی هم از مسئولین ذیربط تماس می گیرم یا تلفنم را برنمی دارد و یا می گوید جلسه ام! واقعاً برای لحظاتی هم وقت ندارند مستمع این مشکل اورژانسی من باشند! می خواستم به این ها بگویم آمده اند و مرا از خانه بیرون نموده اند، حالا چکار کنم؟

همسر مرحوم اسدزاده تأکید کرد: 5 روز به من مهلت داده اند که اثاثیه ام را ببرم وگرنه به انباری دادگستری انتقال پیدا می نماید. حالا واقعاً چکار کنم؟ جالب است زمانی که ایشان بیمار بود من به دوست ایشان که همان آقای (ر) است و ادعای مالکیت این خانه را دارد، اطلاع دادم حال ایشان خوب نیست. اما وقتی ایشان فوت کردند ایشان به من گفتند این خانه من است و باید اینجا را خالی کنی!

منبع: فرارو
انتشار: 6 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 1227

به "خانه داریوش اسدزاده پلمپ شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانه داریوش اسدزاده پلمپ شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید