دین محمدی: تعویض سجاد آقایی زودهنگام و عجیب بود، استقلال بازی سختی در تبریز دارد

به گزارش وبلاگ واحدی، وقتی آقایی تعویض شد مدافعان پارس جنوبی به خط حمله شان بیشتر کمک کردند ضمن اینکه تعویض زودهنگام ریسک بالایی دارد و دیدید که با مصدومیت زکی پور استقلال 10 نفره شد و 10 دقیقه آخر را با یک بازیکن کمتر بازی کرد و این کار را برای آبی پوشان سخت کرد.

دین محمدی: تعویض سجاد آقایی زودهنگام و عجیب بود، استقلال بازی سختی در تبریز دارد

پیشکسوت استقلال گفت: تعویض سجاد آقایی بین دو نیمه یک تصمیم زودهنگام و عجیب از سوی استراماچونی بود.

سیروس دین محمدی در گفت وگو با فارس در مورد پیروزی 2 بر صفر مقابل پارس جنوبی جم گفت: استقلال در این بازی خیلی خوب بازی کرد به خصوص در نیمه اول زیرا هیچ موقعیتی به پارس جنوبی نداد و به گل هم رسید و 2 بر صفر پیروز به رختکن رفت.

وی اضافه نمود: نتیجه 2 بر صفر همانقدر که خوب است خطرناک هم است اما برای من یک مسئله خیلی عجیب بود تعویض سجاد آقایی بین دو نیمه آن هم در حالی که استقلال بازی خوبی را انجام داده بود یک تصمیم زودهنگام و عجیب بود. دلیلی نداشت استقلال یک نفر از فاز هجومی خود کم کند.

پیشکسوت استقلال اضافه نمود: وقتی آقایی تعویض شد مدافعان پارس جنوبی به خط حمله شان بیشتر کمک کردند ضمن اینکه تعویض زودهنگام ریسک بالایی دارد و دیدید که با مصدومیت زکی پور استقلال 10 نفره شد و 10 دقیقه آخر را با یک بازیکن کمتر بازی کرد و این کار را برای آبی پوشان سخت کرد.

دین محمدی در مورد بازی آینده استقلال با تراکتور در تبریز گفت: من بازی تراکتور مقابل صنعت نفت را دیدم. صنعت نفت جسورانه و با اشتیاق بازی کرد و پیروز شد. تراکتور تیم پرمهره ای است و بازی استقلال و تراکتور همیشه حساس بوده بازی سختی در انتظار استقلال است و هر دو تیم از مدعیان محسوب می شوند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 22 آذر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 637

به "دین محمدی: تعویض سجاد آقایی زودهنگام و عجیب بود، استقلال بازی سختی در تبریز دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دین محمدی: تعویض سجاد آقایی زودهنگام و عجیب بود، استقلال بازی سختی در تبریز دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید