علت کاهش فشار آب در برخی مناطق تهران

به گزارش وبلاگ واحدی، در برخی از مناطق تهران آب شرب با افت فشار روبرو شده که مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران علت آن را مصرف زیاد در برخی مناطق و اعمال عملیات کنترلی اعلام کرده است.

علت کاهش فشار آب در برخی مناطق تهران

از پروفایل اینستاگرام بهروز ازند دیدن نمایید.

محمدرضا بختیاری در گفت وگو با خبرنگاران، با تاکید بر اینکه فشار آب تنها در برخی از مناطق تهران کاهش یافته است و این مساله مربوط به تمام سطح تهران نمی شود، اظهار کرد: در مناطقی از تهران که مصرف آب بیش از حد مجاز افزایش می یابد، به منظور کنترل مصرف مجبور به افت فشار می شویم.

افزایش 25 درصدی مصرف آب در تهران

وی با بیان اینکه میزان مصرف آب در تهران نسبت به زمان مشابه سال گذشته حدود 25 درصد افزایش یافته است، تاکید کرد: ممکن است در یک منطقه میزان مصرف آب 50 درصد افزایش یابد که در این شرایط راهی جز کنترل فشار آب نیست.

به گفته مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران، این موضوع هیچ ارتباطی با کمبود منابع آب در تهران ندارد.

وی شرح داد: تنها علت این مساله اعمال مدیریت و کنترل است و اکنون مسئله ای برای تامین آب تهران نداریم اما تقاضای ما از مشترکان این است که کماکان مدیریت مصرف را در دستور کار خود داشته باشند.

بختیاری با اشاره به لزوم مدیریت مصرف آب، گفت: آب مایه حیات است و باید در حفظ آن کوشا باشیم و اگر تمام افراد به مساله مدیریت مصرف توجه کنند هیچگاه دچار مشکل نخواهیم شد؛ لذا باتوجه به اهمیت این مساله لازم است که همه افراد ارزش این مایه حیات را بدانند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 تیر 1399 بروزرسانی: 21 دی 1400 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 1133

به "علت کاهش فشار آب در برخی مناطق تهران" امتیاز دهید

1 کاربر به "علت کاهش فشار آب در برخی مناطق تهران" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علت کاهش فشار آب در برخی مناطق تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید