تور قطر ارزان: همکاری ایران با قطر در جام جهانی 2022 می تواند فصل جدیدی در مناسبات تهران دوحه باشد

به گزارش وبلاگ واحدی، تهران (پانا) - معاون اول رئیس جمهوری با اشاره به مذاکرات اجرا شده میان ایران و قطر برای همکاری جهت برگزاری رویداد جام جهانی 2022 قطر گفت جام جهانی 2022 فرصت مناسبی برای توسعه و تعمیق مناسبات تهران و دوحه است و می تواند فصل جدیدی در روابط دو کشور ایجاد کند.

تور قطر ارزان: همکاری ایران با قطر در جام جهانی 2022 می تواند فصل جدیدی در مناسبات تهران دوحه باشد

همراه ما باشید و با تور قطر ارزان از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

محمد مخبر ظهر امروز (شنبه) در جلسه آنالیز موضوعات مربوط به جام جهانی 2022 قطر بر ضرورت تدوین طرحی جامع برای همکاری های مشترک ایران و قطر در برگزاری جام جهانی 2022 تاکید نمود و اضافه نمود: تشکیل کمیته مشترک جام جهانی میان مسئولین مربوطه ایران و قطر می تواند گامی مهم و موثر در پیشبرد همکاری های فیمابین باشد.

معاون اول رئیس جمهوری بعلاوه به جاذبه ها و فرصت های گسترده کشورمان در زمینه گردشگری اشاره و خاط رنشان کرد: مشارکت و همکاری ایران با قطر برای برگزاری جام جهانی 2022 می تواند نقطه عطفی در معرفی ظرفیت های گردشگری کشورمان به تماشاگران شرکت کننده در جام جهانی 2022 و گردشگران خارجی باشد.

وی از وزیر نیرو به عنوان ریاست کمیسیون مشترک همکاری های مالی ایران و قطر خواست ضمن تدوین طرح جامع همکاری ایران با قطر برای برگزاری جام جهانی، از این فرصت برای شناسایی و احصاء زمینه های همکاری درازمدت تهران و دوحه استفاده نموده و بسترهای لازم را برای توسعه مناسبات مالی و تجاری فیمابین فراهم کند.

در این جلسه که وزرای نیرو، میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، ورزش و جوانان، راه و شهرسازی، فرهنگ و ارشاد اسلامی و مشاور رئیس جمهوری در امور منطقه ها آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه مالی نیز حضور داشتند، گزارشی از مذاکرات و هماهنگی های صورت گرفته میان ایران و قطر برای استفاده از ظرفیت های حمل و نقل و اقامتی کشورمان برای برگزاری رویداد جام جهانی 2022 قطر ارائه شد.

در این نشست بعلاوه گزارشی از ظرفیت های ایران برای حمل و نقل هوایی و دریایی و میزبانی تیم های شرکت کننده در جام جهانی و نیز پذیرش و اسکان گردشگران خارجی ارایه و تصمیمات لازم برای بسترسازی جهت همکاری هر چه بهتر ایران و قطر اتخاذ شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 4 فروردین 1401 بروزرسانی: 4 فروردین 1401 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 2135

به "تور قطر ارزان: همکاری ایران با قطر در جام جهانی 2022 می تواند فصل جدیدی در مناسبات تهران دوحه باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور قطر ارزان: همکاری ایران با قطر در جام جهانی 2022 می تواند فصل جدیدی در مناسبات تهران دوحه باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید