کارگاه آموزشی توانمندسازی تشکل های صنایع دستی استان گلستان برگزار می گردد

کارگاه آموزشی توانمند سازی تشکل های صنایع دستی با رویکرد تسهیل گری در صنعت نساجی سنتی استان گلستان و با حضور معاون دفتر امور مجامع و تشکل های مردم نهاد سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار می گردد.

کارگاه آموزشی توانمندسازی تشکل های صنایع دستی استان گلستان برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان؛ این کارگاه روز سه شنبه دوم بهمن ماه با هدف ارائه طرح های نساجی سنتی، کیفی سازی، آشنایی با بازار فروش، استاندارد کردن تولیدات نساجی، ایجاد اشتغال و ترغیب هنرمندان نساجی، با حضور معاون دفتر امور مجامع و تشکل های مردم نهاد سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار خواهد شد.

این کارگاه با همکاری معاونت سرمایه گذاری و معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی گلستان و با حضور هنرمندان فعال در زمینه نساجی شرق استان در محل عیدگاه روستای عزیز آباد از توابع شهرستان کلاله برگزار می گردد.

این کارگاه آموزشی در ادامه، روز چهارشنبه 3 بهمن ماه 97 در منطقه چهل چای مینودشت، روستای ده چناشک با موضوع استفاده از طرح های کارآفرینی صنایع دستی و بومگردی با موضوع نساجی سنتی و ابریشم بافی و با همکاری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان برگزار خواهد شد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 9 خرداد 1398 بروزرسانی: 9 خرداد 1398 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 179

به "کارگاه آموزشی توانمندسازی تشکل های صنایع دستی استان گلستان برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارگاه آموزشی توانمندسازی تشکل های صنایع دستی استان گلستان برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید