213 کافو نوری در کردستان نصب و راه اندازی شده است

به گزارش وبلاگ واحدی، خبرنگاران/کردستان مدیر مخابرات منطقه کردستان گفت: تا به امروز 213 کافو نوری در نقاط مختلف استان نصب شده که نقش مهمی در ارائه خدمات کیفی و کمی VOICEو DATA به مشتریان دارد.

213 کافو نوری در کردستان نصب و راه اندازی شده است

آزاد حکمت در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: مشتریان مخابرات می توانند با استفاده از ظرفیت کافو نوری، از پهنای باند به مراتب بالاتر و بعلاوه با کیفیت بهتری نسبت به کافوی مسی خدمات ارتباطی دریافت نمایند.

وی با اشاره به نقش توسعه وارتقاء کافوهای نوری در ظرفیت وکیفیت انتقال استان اضافه کرد: در حال حاضر 213 کافوی نوری در استان نصب و راه اندازی شده است که این آمار نسبت به چند سال گذشته از رشد 154 درصدی برخوردار است.

حکمت اضافه کرد: در حال حاضر مشتریان مخابراتی در استان از سرویس های مختلف از جمله اینترنت و اینترانت اختصاصی، FTTH، PTP ، PTMP و MPLS بر بستر فیبر نوری استفاده می نمایند.

وی یادآور شد: فیبرهای نوری دارای کیفیت و پهنای باند بالا، قابلیت اطمینان و ایمنی، مقاومت بالاتر در برابر رطوبت و انعطاف پذیرتر هستند و به همین علت قابلیت بهره برداری و استفاده از آن ها نسبت به سیم های مسی بیشتر است.

مدیر مخابرات منطقه کردستان با اشاره به اینکه در راستای عدالت اجتماعی و ارائه یکسان خدمات مخابراتی در نقاط شهری و روستایی برنامه ریزی های مناسبی با تشکیل کارگروه های متخصص اجرا شده است خاطر نشان کرد: این مهم از استراتژی های دارای اولویت شرکت مخابرات ایران و به تبع آن منطقه است.

حکمت توضیح داد: نصب و راه اندازی کافوی نوری در نقاط مختلف استان همسو با اهداف کلان (رعایت اصل مشتری) مخابرات اجرا شده است که شرایط دسترسی مشتریان به اینترنت و ارتباط مخابراتی با کیفیت تر را فراهم نموده است.

وی با اعلام اینکه تجهیزات مخابراتی و ارتباطی در جهان با سرعت بسیار زیادی در حال رشد و توسعه است و امروزه بیشتر کسب و کارها بر بستر حوزه ICT انجام می گردد، بیان نمود: یکی از برنامه های مهم مخابرات منطقه، بهینه سازی و به روزرسانی تجهیزات و زیرساخت های مخابراتی منطبق با آخرین فناوری های ارتباطی و ظرفیت های موجود است.

وی ضمن تشریح فعالیت های مخابرات به منظور توسعه زیرساخت ها و ارائه خدمات بهتر و تحقق اصل مشتری مداری در این حوزه بیان نمود: برای رسیدن به این مهم، بیش از پیش از توان و پتانسیل های موجود بهره خواهیم گرفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 مهر 1400 بروزرسانی: 2 مهر 1400 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 1939

به "213 کافو نوری در کردستان نصب و راه اندازی شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "213 کافو نوری در کردستان نصب و راه اندازی شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید