6 محور حمایتی برای توسعه اشتغال زایی استارت آپ های فاوا اعلام شد

به گزارش وبلاگ واحدی، سازمان فناوری اطلاعات ایران در راستای خدمات حمایتی و توسعه اشتغال برای شرکت های نوپا و غیرنوپا در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، 6 محور فعالیت را مشمول دریافت تسهیلات بیان نمود.

6 محور حمایتی برای توسعه اشتغال زایی استارت آپ های فاوا اعلام شد

سازمان فناوری اطلاعات در قالب اعطای تسهیلات وام وجوه اداره شده، حمایت از توسعه اشتغالزایی در شرکت های نوپا و غیرنوپای فاوا را در دستور کار قرار داده است تا به کسب وکارهای نوپا، استارت آپ ها و شرکت ها، براساس مدل کسب وکارشان فرصتی داده گردد تا ایده خود را برای مدت محدودی به آزمون بگذارند.

بر این اساس دبیرخانه وام وجوه اداره شده مستقر در سازمان فناوری اطلاعات ایران، 6 محور را برای بهره مندی فعالان این بخش از تسهیلات، بازگشایی نموده است که متقاضیان می توانند با ثبت نام در این طرح ها در سامانه کارفا (www.irankarfa.ir) از این تسهیلات استفاده نمایند.

حمایت از توسعه اشتغالزایی در شرکت های نوپای فاوا برای توسعه اپلیکیشن، برای توسعه کسب و کار فاوا، برای توسعه بازی های موبایلی و نیز حمایت از توسعه اشتغال زایی در شرکت های غیر نوپا، حمایت از توسعه فعالیت های واحدهای صنفی حوزه فاوا و حمایت از توسعه پلتفرم های حوزه فناوری اطلاعات، به عنوان 6 محور مدنظر اعلام شده است.

این تسهیلات در یک فرآیند 30 روزه قابل دریافت خواهد بود و بازپرداخت آن 2 ساله است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 913

به "6 محور حمایتی برای توسعه اشتغال زایی استارت آپ های فاوا اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "6 محور حمایتی برای توسعه اشتغال زایی استارت آپ های فاوا اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید