استکبار با حیله ای جدید درصدد است تا مردم و آرمان های انقلابی را از بین ببرد ، دست دشمن از آستین بعضی آقایان مسئول درآمده

به گزارش وبلاگ واحدی، اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در بیانیه ای نوشت: دست دشمن از آستین بعضی آقایان مسئول درآمده که اکنون مردم باید با دقت به روز سیزده آبان دست این مفسدین را از امور سیاسی کشور قطع نمایند.

استکبار با حیله ای جدید درصدد است تا مردم و آرمان های انقلابی را از بین ببرد ، دست دشمن از آستین بعضی آقایان مسئول درآمده

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ واحدی، اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با صدور بیانیه ای به مناسبت سالروز سیزده آبان اعلام کردند: دست دشمن از آستین بعضی آقایان مسئول درآمده که اکنون مردم باید با دقت به روز سیزده آبان و اتفاقات آن، در انتخابات پیش رو دست این مفسدین و کمک گران استکبار را از امور سیاسی و اجرایی کشور قطع کنند.

مشروح بیانیه به این توضیح است:

از زمانی که ملت مسلمان ایران، با راهنمایی و رهبری امام خمینی(ره)، مکتب سرخ حسینی را اساس حرکت خود قرار داد، نقاط عطف تاریخ این سرزمین همه رنگ و بوی عزت و اقتدار حسینی و عاشورایی به خود گرفت و یوم الله 13 آبان یکی از این نقاط برجسته و سرنوشت ساز تاریخ ایران اسلامی است.

هر ساله ملت استکبارستیز ایران در این روز فریاد طنین آزادگی، ظلم ستیزی و مقاومت را که از مکتب عاشورا گرفته اند، به گوش دنیایان رسانده و ایستادگی خود را در مقابل ایادی زر و زور و تزویر نشان می دهند.

13 آبان در سه مقطع تاریخی سال های 1343 (تبعید حضرت امام خمینی (ره) به ترکیه)، 1357 (کشتار وحشیانه دانش آموزان) و 1358 (تسخیر لانه جاسوسی) به نماد عزت، مقاومت، دشمن شکنی و استکبارستیزی ملت ایران و سرشکستگی و خفت و خاری دشمنان این مرز و بوم تبدیل شد.

یوم الله 13 آبان، روزی بود که باطن مداخله گر و جاسوس مسلک شیطان بزرگ برملا شد و تجربیات و درس های گرانبهایی از این روز عزیز در نزد ایرانیان و آزادی خواهان دنیا به یادگار ماند.

حال که سالگرد این یوم الله فرا رسیده، ذکر چند نکته لازم است، که باید با توجه به آرمان های انقلابی مردم در چنین روزی مدنظر مسئولان قرار بگیرد:

اول: استکبار و راه های استثماری آن نه تنها به خاتمه نرسیده بلکه هر سال با حیله ای جدید درصدد است تا مردم و آرمان های انقلابی آن ها را از بین برده و یا تحت سیطره خود درآورد، از این رو باید مسئولان کشور با تدبیر و عقلانیت در راستای خدمت به مردم گام بردارند.

دوم: دست دشمن از آستین بعضی آقایان مسئول درآمده که اکنون مردم باید با دقت به روز 13 آبان و اتفاقات آن، در انتخابات پیش رو دست این مفسدین و کمک گران استکبار را از امور سیاسی و اجرایی کشور قطع کنند.

سوم: استکبار با حملات ناجوانمردانه مالی می خواهد مردم را از نگاه عمیق به وقایعی مانند 13 آبان بازدارد که البته باید گفت این نگاه جاودانه نه تنها حذف نمی گردد بلکه روزبه روز بر آن افزوده خواهد شد، از این رو مسئولان اجرایی کشور نیز باید به درستی در این مسائل ورود نموده و اجازه ندهند تا امثال آمریکا بخواهند با فشار های مالی مردم را تحت فشار قرار دهند.

چهارم: ملت انقلابی و مومن ایران یکبار در تاریخ ثبت نموده اند که قطع ید آمریکا از کشور، استقلال و برکات فراوانی در پی داشته است، از این رو مسئولانی که هنوز راه نجاتشان را در گرو ارتباط با غرب می دانند باید بدانند که ملت انقلابی ایران دیگر این اجازه را به آن ها نخواهند داد. برجام و امثالهم ثابت کرد که آمریکا و دوستان پلیدش هیچگاه خواهان پیشرفت ایران و ایرانی نیستند. از این رو در روز 13 آبان دوباره یک صدا خواهند شد تا دست آمریکا را از کشور برچینند.

پنجم: امروزه 13 آبان های متعددی در حوزه های علمی، نظامی و اطلاعاتی در حال رخ دادن است که عزت و اقتدار ملی ایران اسلامی را به دنیایان ثابت نموده است به همین دلیل دولت نیز باید برای فتح لانه های جاسوسی آمریکا و غرب اقدام نموده و اجازه ندهد که غرب دوباره به خود اجازه دست درازی به کشور را بدهد.

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان به عنوان بزرگترین اتحادیه دانشجویی کشور در این روز مهم ضمن تقدیر از مقاومت شایسته مردم ایران در برابر استکبار دنیای، ملت شریف را به حضور در این راهپیمایی جهت فریاد شعار مرگ بر آمریکا دعوت نموده تا به مانند سال های گذشته خشم خود نسبت به شیطان بزرگ را نشان دهند.

همچنین در خاتمه هم نوا با ملت عزیز ایران از دولت تدبیر و امید در آستانه برداشتن گام چهارم کاهش تعهدات برجامی، خواهان آن هستیم که به گفتمان راهگشا مقاومت تکیه نموده و در مقابل زیاده خواهی های ایادی استکبار با ایمان استوار و قوت قلب ایستادگی نماید و برای بهبود اوضاع مالی و معیشتی کشور تمام کوشش خود را با عنایت به ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در داخل، به کار گیرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 دی 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 661

به "استکبار با حیله ای جدید درصدد است تا مردم و آرمان های انقلابی را از بین ببرد ، دست دشمن از آستین بعضی آقایان مسئول درآمده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استکبار با حیله ای جدید درصدد است تا مردم و آرمان های انقلابی را از بین ببرد ، دست دشمن از آستین بعضی آقایان مسئول درآمده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید