با دارچین از مورچه ها خلاص شویم

به گزارش وبلاگ واحدی، شاید دارچین مورچه ها را از بین نبرد اما می تواند راستا مورچه ها را تغییر دهد و به ناچار به دنبال راه دیگری بگردند و دیگر در مکانی که دارچین هست تجمع نکنند. روشهای زیادی به این شکل وجود دارد اما با امتحان کردنشان پی می برید که هیچ کدام به اندازه دارچین موثر نیستند.

با دارچین از مورچه ها خلاص شویم

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

ساده ترین روش استفاده از دارچین این است که مقداری دارچین برداشته و در جایی که مورچه ها وارد خانه می شوند بپاشید. بوی دارچین به قدری قوی است که راستا مورچه ها را به کلی مختل می نماید و دیگر در آن راستا حرکت نمی نمایند.

روش دیگر کشیدن خط مرزی با دارچین است. می توانید با دارچین در راستا مورچه ها خط مرزی بلندی بکشید که دیگر نتوانند از روی آن عبور نمایند. این کار را با استفاده از گوش پاک کن انجام دهید. آن را به دارچین آغشته نموده و خط مرزی را بکشید.

از روغن ضروری دارچین بهره ببرید. روغن دارچین تاثیر قوی تری نسبت به پودر دارچین دارد. برای استفاده از آن یک عدد گوش پاک کن را آغشته به روغن کنید و در جاهایی که مورچه جمع می گردد بمالید.

یکی دیگر از روش هایی که تمیزتر از روش های قبلی است استفاده از چوب دارچین است. چوب ها در جاهایی که مورچه ها وارد می شوند قرار دهید.

روش های طبیعی دیگر برای متواری کردن مورچه ها

سرکه سفید: مورچه ها از بوی تند سرکه فراری هستند. مقداری سرکه داخل آب پاش بریزید و در مکان هایی که مورچه ها جمع می شوند بپاشید. اگر سرکه را روی مورچه بریزید آن ها را می کشد. اگر باز هم مورچه دیدید دوباره سرکه بهره ببرید.

ریختن آب جوش روی تپه مورچه ها: یکی از روش های طبیعی مبارزه با مورچه ها استفاده از آب داغ است. آب داغ تمام مورچه ها را از بین نمی برد اما دو سوم آن ها را می کشد. داخل هر حفره به اندازه 11 لیتر آب داغ بریزید.

استفاده از برگ بو: برگ بو یکی از روش های قدیمی مبارزه با مورچه هاست. در هر مکانی از این برگ ها قرار دهید مورچه ها جمع نمی شوند.Zoloft For Sale. Any poor health condition can be cured. Results from a NZ registered pharmacy. Another funding source was the case of diabetic kidney disease zoloft for sale. Sertraline From USA Can You Buy Zoloft Without Prescription. Search to find cheap brand or generic prescription drugs from a trusted online pharmacy baclofen buy online at a discounted price from Doctor Solve.

منبع: بدونیم
انتشار: 1 آبان 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 502

به "با دارچین از مورچه ها خلاص شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با دارچین از مورچه ها خلاص شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید