بزرگترین دروغی که درباره کرونا به مردم ایران، چین و دنیا گفته اند!

به گزارش وبلاگ واحدی، مستندات و شواهد قوی متعددی وجود دارد که کشور چین، ایران و کلاً مردم جهان در بحث بیماری کرونا دچار یک بازی سیاسی مالی بسیار کثیف شده اند؛ دروغ بزرگی که به راحتی به خورد مردم داده اند...، اما چطور؟!

بزرگترین دروغی که درباره کرونا به مردم ایران، چین و دنیا گفته اند!

با ما همراه باشید و با چین تور قیمت از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبرنگاران؛ بنابر شواهد و قرائن محکم و پیدا و پنهان، موج ترس و تبلیغات گسترده جهانی در خصوص ویروس کرونا بیش از آنکه به دلیل کشندگی این ویروس باشد، دلایل مالی و تجاری دارد و برنده اصلی این جنگ تبلیغاتی سنگین تا به امروز، ایالات متحده آمریکا بوده است!

چرا که تعداد کل فوت شدگان ناشی از ابتلا به کرونا در کشور چین تا به امروز کمتر از 2 هزار و 500 نفر است آن هم در کشوری که یک میلیارد و 400 میلیون جمعیت دارد(!!) در حالی که تعداد کشته های آنفلوآنزا در آمریکا با جمعیتی 330 میلیون نفری فقط در سال 2018 2017، 61 هزار نفر بوده است!!

در همین رابطه، زینب بهرامی؛ دانشجوی بخش اپیدمیولوژی مهندسی محیط زیست و سلامت دانشگاه کیوتوی ژاپن، یادداشتی را در اختیار خبرنگاران قرار داده که خواندن آن برای اشراف بیشتر به پشت پرده چرایی پمپاژ ترس از کرونا بسیار کلیدی است:

من پزشک نیستم؛ رشته ام اپیدمیولوژی، علم آمار و تحلیل داده های شرایط سلامت و بیماری در یک جامعه و جهان، به خصوص بیماری های همه گیر و شایع است؛ پس من اطلاعات پزشکی در خصوص ماهیت و عملکرد کرونا ندارم اما می خواهم از دریچه رشته خودم در خصوصش صحبت کنم.

البته برای این یادداشت، مشورت کاملی با یک پزشک متخصص کردم که این روزها بیمارستانش میزبان افراد مشکوک به کرونا و بیماری های ویروسی است همچنین گزارش های دکتر تاکایاما را خواندم که به عنوان پزشک داوطلب به کشتی تفریحی پر از افراد آلوده به کرونا رفته است.

دانشگاه ما همکاری نزدیکی با سازمان CDC آمریکا (مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها) دارد؛ این سازمان تقریباً مادر علم اپیدمیولوژی و تهیه نماینده مفاد درسی و تحقیقاتی رشته سلامت عمومی است و من اطلاعات یادداشت را از وب سایت این سازمان می گذارم.

طی حدود 2 ماهی که ویروس کرونا مطرح شده، شهر بزرگ ووهان قرنطینه شده و طبق گزارش سازمان بهداشت جهانی، چند ده هزار نفر به این ویروس آلوده شده اند اما تعداد کشته ها در کشور یک میلیارد و نیمی چین، کمتر از 2500 نفر و در سراسر جهان، بسیار بسیار پایین است. (دکتر توموکی گفت تعداد زیادی از فوتی های چینی به خاطر ضعف نبوده است بلکه استرس و وحشت بسیار بالا سیستم ایمنی بدن افراد را از کار انداخته بود!) البته بسیاری از کشورها از جمله ژاپن، سعی می نمایند به خاطر حفظ منافع مالی، آمار و اطلاعات دقیق به افکار عمومی ندهند.

پس طبق گزارش CDC و WHO چنین ویروس کشنده و پرسروصدایی در بالاترین آمار، در کل چین و جهان، کمتر از 2 هزار کشته داشته است، تا اینجا را قبول دارید؟

حالا برویم سراغ آنفلوآنزا؛ به نظر شما ویروس آنفلوآنزا فقط در سه ماه اخیر، در کشور آمریکا چند کشته داشته؟ صد نفر؟ هزار نفر؟ پنج هزار نفر؟ خیر!

طبق گزارش CDC آمریکا در چند ماه اخیر، فقط و فقط در کشور 330 میلیونی آمریکا، چند ده میلیون مبتلا و بین 12 تا 16 هزار مرگ به دلیل ابتلا به آنفلوآنزا ثبت شده است!

لطفاً این عدد را چندبار بلند تکرار کنید! باور نمی کنید؟ حق دارید! پس این لینک را باز کنید و گزارش دقیق و بِروز CDC را بخوانید!

می دانستید کشته های آنفلوآنزا از هر طیف سنی هستند اما کشته های کرونا، طبق گزارش دکتر تاکایاما، فقط یک درصد از افراد مسن و دارای بیماری های زمینه ای را شامل می گردد؟

می دانستید احتمال ابتلای شما به آنفلوآنزا و خدای ننموده مرگ، با تماس با یک آمریکایی، در مقایسه با ابتلا به کرونا و تماس با یک چینی یا هر فرد آلوده، چند ده برابر است؟

اما با وجود این، آیا پروازهای آمریکا محدود شدند؟ آیا آمریکا قرنطینه شده است؟ آیا کسی جرأت اعتراض به این شرایط را دارد؟!

به گفته دکتر توموکی(همکارم)، رسانه های جهان حواس مردم را به کرونا منعطف کردند و مردم خطر بزرگتر و جدی تر آنفلوآنزا را به کلی فراموش کردند!

آیا می دانستید اقتصاد چین آن قدر بزرگ و قوی است که اگر زمین بخورد، علاوه بر باز شدن راه برای غرب، بسیاری از اقتصادهای آسیا، از جمله همین ژاپن را به ورشکستگی و نابودی می کشاند؟ مردم و دولت ژاپن تازه متوجه خطر شده اند و سعی می نمایند هیجان کاذب کرونا را کنترل نمایند، گرچه خیلی دیر است؛ آمار توریست های چینی در تمام جهان و ژاپن، سقوط نموده است و این یعنی زنگ خطر جدی؛ بازی های المپیک برای ژاپن، به دلیل نبود چین، پر از خسارت و ضرر خواهد بود.

اما علت مرگ و میر آنفلوآنزا در آمریکا چیست؟ مگر این بیماری دارو ندارد؟ دارد! اما چون آمریکا یکی از بدترین سیستم های خدمات پزشکی و بیمه ای در جهان را دارد و هزینه هایی مثل استفاده از آمبولانس آن قدر قیمت وحشتناکی دارد که گاهی برای خانواده ها، مرگ عزیزان، راحت تر از استفاده از آمبولانس و خدمات بیمارستانی است!

آمار CDC آمریکا را دوباره نگاه کنید! و وعده های کاندیداهای آمریکایی برای ارائه خدمات پزشکی و بیمه برای همه(!) در صورتی که در چین کمونیستی، تمام مردم بدون استثنا تحت پوشش بیمه هستند! قویاً اعتقاد دارم کشور چین و کلاً مردم جهان در بحث بیماری کرونا، دچار یک بازی سیاسی مالی بسیار کثیف آمریکا شده اند.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 858

به "بزرگترین دروغی که درباره کرونا به مردم ایران، چین و دنیا گفته اند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بزرگترین دروغی که درباره کرونا به مردم ایران، چین و دنیا گفته اند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید