کپی چینی لندکروز تنها یک میلیارد!

به گزارش وبلاگ واحدی، رپتور از نظر طراحی پیغام جدیدی را برای صنعت خودروی چین ندارد، زیرا مشابه این طراحی جعبه ای با کپی از محصولاتی مانند لندروور و لندکروزر 2024 را زیاد دیده ایم، اما به هر ترتیب برای 22 هزار دلار همه چیز تمیز و مرتب به نظر می رسد.

کپی چینی لندکروز تنها یک میلیارد!

هاوال به طور رسمی از خودرو تازه خود با نام رپتور رونمایی کرد. این محصول با پیشرانه پلاگین هیبرید و ویژگی های آفرودی عرضه خواهد شد. قیمت پایه محصول نیز از 22 هزار دلار آغاز می گردد تا در این زمینه هم یک گزینه مجذوب کننده محسوب گردد.

رپتور از نظر طراحی پیغام تازهی را برای صنعت خودروی چین ندارد، زیرا مشابه این طراحی جعبه ای با کپی از محصولاتی مانند لندروور و لندکروزر 2024 را زیاد دیده ایم، اما به هر ترتیب برای 22 هزار دلار همه چیز تمیز و مرتب به نظر می رسد.

هاوال رپتور از منظر ابعاد برابر با 4800 میلیمتر در طول، 1916 میلیمتر در عرض و 1822 میلیمتر در ارتفاع پیشرفته است. فاصله بین محورهای آن نیز 2738 میلیمتر است. زاویه ورود 24 درجه و زاویه خروج 30 درجه عنوان شده است.

در بخش پیشرانه 2 تریم هیبریدی پیش روی مشتریان قرار خواهد گرفت که نسخه پایه 372 اسب بخار خروجی و 750 نیوتن متر گشتاور دارد. انرژی مورد احتیاج موتور الکتریکی از بسته باتری 19.09 کیلووات ساعت لیتیم آهن فسفات تامین می گردد و برد حرکتی آن در حالت الکتریکی خالص 102 کیلومتر محاسبه شده است.

تریم پرچمدار 378 اسب بخار خروجی و 750 نیوتن متر گشتاور دارد و به بسته باتری 27.54 کیلووات ساعت مجهز است لیتیم آهن فسفات مجهز است. برد حرکتی این تریم در حالت الکتریکی خالص برابر با 145 کیلومتر محاسبه شده است.

هر دو تریم مجهز به سامانه تمام چرخ محرک هستند.

در رابطه با فضای داخل کابین نیز هیچ خلاقیت مشاهده نمی گردد و این فرمول نیز میان خودروهای چینی کاملا تکراری است، برای نمونه نگاهی به جتور تراولر و کابین آن داشته باشید

نمایشگر اطلاعات کیلومتر 13.2 اینچی، نمایشگر اصلی تنظیمات تفریح 14.6 اینچی و نمایشگر هداپ جز مجذوب کننده ترین رویدادهای کابین هاوال رپتور هستند.

در هاوال رپتور مجموعه ای از امکانات ایمنی مانند کروز کنترل هوشمند، هشدار خروج از خط و دستیار حفظ خودرو بین خطوط، سنسورهای هشدار برخورد و دوربین های محیطی حضور دارند.

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 13 مرداد 1402 بروزرسانی: 21 مهر 1402 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 2430

به "کپی چینی لندکروز تنها یک میلیارد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کپی چینی لندکروز تنها یک میلیارد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید