سومین کنفرانس بین المللی جوشکاری و آزمایش های غیرمخرب در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ واحدی، سومین کنفرانس بین المللی جوشکاری و آزمایش های غیرمخرب ایران با همکاری انجمن جوشکاری ایران و دانشکده مهندسی مواد دانشگاه صنعتی اصفهان 13 و 14 اسفندماه 99 برگزار می گردد.

سومین کنفرانس بین المللی جوشکاری و آزمایش های غیرمخرب در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می گردد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، سومین کنفرانس بین المللی جوشکاری و آزمایش های غیرمخرب ایران به همراه بیست و یکمین کنفرانس ملی جوش و بازرسی و دهمین کنفرانس ملی آزمایش های غیرمخرب با همکاری انجمن جوشکاری ایران و دانشکده مهندسی مواد دانشگاه صنعتی اصفهان بصورت برخط 13 و 14 اسفندماه 99 برگزار می گردد.

مسعود عطاپور، دبیر اجرایی این رویداد علمی بیان نمود: مجموعه این کنفرانس ها از کلیه استادان دانشگاه ها، پژوهشگران مراکز علمی و پژوهشی و متخصصان صنعتی دعوت می نماید تا ضمن مشارکت فعال، آخرین دستاورد های علمی پژوهشی و تجربیات فنی و تخصصی خود در این زمینه را برای کنفرانس ارسال نمایند.

عطاپور با بیان اینکه شناخت تنگنا ها و مسائل فنی موجود در زمینه صنعت جوشکاری، بازرسی و آزمایش های غیر مخرب از اهداف برگزاری این رویداد فنی و مهندسی است، اعلام کرد: انجمن جوشکاری و آزمایش های غیرمخرب ایران با برقراری ارتباطات گسترده و پویا با مراکز علمی معتبر، سعی در به روز نگه داشتن اطلاعات تخصصی، گسترش ارتباطات فناورانه با دنیای خارج و افزایش خدمات ارائه شده به اعضای خود داشته است.

دانشیار دانشکده مهندسی مواد دانشگاه صنعتی اصفهان از ارتباط نزدیک این انجمن با محققان این دانشگاه به عنوان نقطه برجسته برگزاری کنفرانس در سال های متمادی یاد کرد و ادامه داد: آشنایی با آخرین دستاورد های تحقیقاتی و تکنولوژیک وانتقال تجربه در زمینه صنعت جوشکاری، بازرسی وآزمایش های غیرمخرب منجر به بهبود روابط بین تولیدنمایندگان، مصرف نمایندگان، سازمان های بازرسی و مراجع علمی دیگر می گردد.

وی با بیان این که در حاشیه این رویداد فناورانه، نمایشگاه و مسابقه عکاسی وگرافیک در صنعت جوش و بازرسی برگزار می گردد توضیح داد: از جمله برنامه های اصلی این کنفرانس، تقدیر از انتها نامه ها، طرح های پژوهشی، اختراعات، ابتکارات و نوآوری ها در صنعت جوش و بازرسی، تجلیل از پیشکسوت صنعت جوش و بازرسی، تقدیر از مؤلفین برتر و برگزاری کارگاه های آموزشی است.

اساتیدی از کشور های چین، هند، آمریکا، سوئد، کانادا، ایتالیا و کانادا در این مجموعه کنفرانس به صورت برخط ارایه سخنرانی علمی خواهند داشت.

شایان ذکر است، این کنفرانس با مشارکت مراکز معتبر URNDT، اداره کل استاندارد استان اصفهان، پایگاه علوم استنادی دنیا اسلام، و جمعی از دانشگاه های فنی مهندسی کشور و شرکت های فنی و مهندسی دانش بنیان در بخش خصوصی 13 و 14 اسفند ماه به صورت برخط برگزا رمی گردد.

علاقه مندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی اینترنتی icwndt2021.ir/fa/ مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 اسفند 1399 بروزرسانی: 23 اسفند 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 1627

به "سومین کنفرانس بین المللی جوشکاری و آزمایش های غیرمخرب در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سومین کنفرانس بین المللی جوشکاری و آزمایش های غیرمخرب در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید