هشدار ، بیشتر از 40 میلیون تومان برای مسکن ملی واریز نکنید

به گزارش وبلاگ واحدی، معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: آورده اولیه طرح اقدام ملی مسکن حداکثر 40 میلیون تومان به اضافه 15 درصد هزینه آماده سازی زمین است و اگر متقاضیان، پیامک هایی برای واریز مبالغ بیشتر دریافت نموده اند مراتب را به دستگاه های مربوطه اطلاع دهند.

هشدار ، بیشتر از 40 میلیون تومان برای مسکن ملی واریز نکنید

جهت دریافت خدمات آلاچیق ساده با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش وبلاگ واحدی به نقل از ایسنا، محمود محمودزاده اظهار کرد: رقم آورده اولیه متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن 40 میلیون تومان به اضافه 15 درصد هزینه آماده سازی زمین است. متقاضیان دقت نمایند از صحت و سقم پیامک هایی که دریافت می نمایند مطمئن شوند.

وی اضافه نمود: پیامک های رسمی از طرف کارگزاری های وزارت راه و شهرسازی شامل شرکت عمران شهرهای جدید، بنیاد مسکن و ادارات کل راه و شهرسازی استان مربوطه ارسال می گردد. ممکن است در این بین بعضی پیامک های غیررسمی حاوی رقم های بیشتر یا مطالب غیر مرتبط به دست متقاضیان برسد که می توانند با اعلام شماره یا سرشماره پیامک، مراتب را به کارگزاری های رسمی ما ابلاغ نمایند تا پیگیری های قانونی انجام گردد.

  • هزینه آماده سازی زمین طی دو سال دریافت می گردد

معاون وزیر راه و شهرسازی درباره مبلغ 15 درصد آماده سازی زمین اظهار کرد: این رقم در پروژه های مختلف، متفاوت است اما مبلغ قابل توجهی نیست. ممکن است زمینی شرایط آمادگی مناسبی داشته باشد که طبیعتاً قیمت اولیه آن گران تر خواهد بود ولی زمینی که آماده سازی نداشته باشد قیمت زمین خام مشخص می گردد و هزینه آماده سازی طی دو سال از متقاضیان دریافت خواهد شد.

به گفته محمودزاده، متقاضیان همچنین می توانند پول زمین را به صورت اقساطی طی 10 سال با تنفس دو سال اولیه بپردازند.

  • آورده تا نیمه شهریور واریز نگردد متقاضی حذف خواهد شد

محمودزاده با اشاره به اهمیت پرداخت آورده اولیه از طرف متقاضیان گفت: بحمدالله عمده متقاضیان واجد شرایط مبالغ اولیه را واریز نموده اند و پروژه ها با سرعت خوبی پیش می رود. با این حال نمی توانیم اجازه دهیم پروژه ها به دلیل کوتاهی بعضی متقاضیان متوقف گردد.

معاون وزیر راه و شهرسازی تاکید نمود: به همه استان ها ابلاغ نموده ایم که اگر متقاضی تا نیمه شهریور ماه مبلغ آورده را تکمیل نکند از لیست ذخیره جایگزینی انجام گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 1 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 1216

به "هشدار ، بیشتر از 40 میلیون تومان برای مسکن ملی واریز نکنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار ، بیشتر از 40 میلیون تومان برای مسکن ملی واریز نکنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید