سلامتی و پزشکی

سنسی بازی با رئال مادرید را از دست داد

هافبک ایتالیایی اینتر قادر به همراهی این تیم در بازی پیش رو با رئال مادرید نخواهد بود.

24 شهریور 1400

تحفه ای گرانبها که کام مردم کویر را شیرین می نماید

عناب ،دارویی گرانبها و شفابخش که در این روزهای تابستانی کام مردم کویر را شیرین می نماید.

20 شهریور 1400

تزریق ترکیبی واکسن های کرونا در ایران تائید شد

به گزارش خبرنگاران، علیرضا رئیسی، معاونت بهداشت وزارت بهداشت در بخشنامه ای اظهار داشت: با توجه به عدم تامین دوز دوم واکسن اسپوتنیک وی و نامشخص بودن زمان تامین آن در آینده نزدیک، به منظور پیشگیری از تاخیر بیشتر واکسیناسیون و اعتراضات دریافت کنندگان...

17 شهریور 1400

آیا واکسن بر فرد مبتلا به کرونا تأثیر دارد؟

آنچا بارانووا پروفسور آمریکایی در مصاحبه با رادیو اسپوتنیک اظهار کرد: وقتی فردی که از کووید19 بهبود می یابد، واکسینه شود، سپر طلایی بر او ایجاد می شود. این بالاترین سطح ایمنی طولانی مدت است.

15 شهریور 1400

شیب ملایم کاهش بستری ها و فوتی های کرونایی در استان تهران

تهران (پانا) - استاندار تهران با اشاره به شیب ملایم کاهش بستری ها و فوتی های کرونایی در استان تهران از اتخاذ تمهیدات لازم جهت تزریق روزانه 200 هزار دز واکسن در این استان اطلاع داد.

14 شهریور 1400

تزریق 261 هزار و 903 دُز واکسن کرونا در کشور طی شبانه روز گذشته

تهران (پانا) - مجموع واکسن های کرونا تزریق شده در کشور به 28 میلیون و 704 هزار و 893 دُز رسید.

13 شهریور 1400

نخستین آزمایش تاکسی پرنده به وسیله ناسا

ناسا برای اولین بار یک تاکسی هوایی(eVTOL) را آزمایش می نماید.

12 شهریور 1400

محموله جدیدی از واکسن های مدرنای آلوده در ژاپن کشف شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از سی ان ای، منطقه اوکیناوا در ژاپن پس از رصد آلودگی نو در واکسن کووید 19 مدرنا، استفاده از آن را متوقف نموده است. این ویال ها هنوز به کسی تزریق نشده بودند.

9 شهریور 1400

چرا گانتر اودیم در ویچر 3 از برترین شخصیت های شرور تاریخ است

در همه قصه های اساطیری و فولکلور، که میراث فرهنگی مردمان مختلف این خطه آبی هستند، معامله با شیاطین و اهریمنان برای هر فردی گران تمام می گردد. فرقی نمی کند که در خصوص یک جوان رعیت آهنگر صحبت کنیم یا شاهزاده قلمرویی دورافتاده، اگر در جایی که نباید سرک بکشی...

4 شهریور 1400

سایز شکم را در کوتاه ترین زمان، با 8 گام غذایی کم کنید!

به گزارش زندگی امروزبا این حال نتایج تحقیقات شگفت انگیز است و نشان می دهد که شما می توانید با بهبود فرایند هضم و آنهم با تغییرات رژیم غذایی، در کوتاه ترین زمان، سایز شکم را کاهش دهید:

3 شهریور 1400

بهترین عادت ها با انعطاف پذیری در روتین ها شکل می گیرند

چند سال پیش که با مدیران منابع انسانی گوگل جلسه داشتیم، آن ها مشتاق بودند به کارکنان کمک کنند عادت های رفاهی بهتری داشته باشند و به طور خاص، افراد بیشتری تشویق شوند که از وسایل ورزشی تعبیه شده در داخل شرکت استفاده کنند. تحقیقات نشان می دهد هر چقدر کارکنان...

31 مرداد 1400

بهبودی 102 میلیون کرونایی در دنیا

خبرگزاری خبرنگاران- سازمان بهداشت جهانی تعداد کل مبتلایان به کرونا را 126،050،207 نفر و تعداد جان باختگان را 2،766،667 نفر اظهار داشت.

29 مرداد 1400

شرایط کرونا در همدان نگران کننده است

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه شرایط کرونا در همدان نگران کننده است، گفت: در حال حاضر تخت هایICU پر و تخت های عادی در حال تکمیل است.

23 مرداد 1400

در مراودات اقتصادی ایران و افغانستان خللی نداشته ایم

تهران (پانا) - به گفته معاون دیپلماسی اقتصادی وزیر امور خارجه تحولات اخیر در افغانستان تغییری در روابط اقتصادی با ایران ایجاد نکرده و مراودات دو طرف از طریق مرزها در حال انجام است.

20 مرداد 1400

7 زوج هنری معروف تاریخ تلویزیون در دنیای کمدی

جام جم/ پخش دودکش 2 بهانه ای شد تا نگاهی به این موضوع داشته باشیم و کارنامه شماری از مهمترین زوج های تلویزیونی را بازخوانی کنیم.

17 مرداد 1400

مجموعه خودرویی واکسیناسیون شرایط مناسبی برای شهروندان ایجاد می نماید

خبرگزاری خبرنگاران- مسئول بهداشت و درمان منطقه 15 شهرداری تهران گفت: راه اندازی مجموعه خودرویی واکسیناسیون شرایط مناسبی برای شهروندان و سالمندان ایجاد می نماید.

15 مرداد 1400

تهیه واکسن کُند پیش رفت، کرونای هندی همه جای ایران را گرفته

خبرنگاران : عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا، در خصوص کرونای هندی به جماران گفت: یکی از خصوصیت نوع دلتا این است که به سرعت انتقال پیدا می نماید و سرعت انتقال آن بالغ بر 97 درصد و بیماری زایی آن شدیدتر است. در نتیجه الآن می...

8 مرداد 1400

سندرومی که گریبان گیر افراد باهوش می گردد

ناهید کرمانی دکتری مشاوره خانواده و کودک اظهار کرد: سندروم آسپرگر یکی از انواع مسائل عصب رشدی است که به دو شکل خود را در افراد نشان می دهد. افراد مبتلا به این بیماری به دو دسته افراد باهوش و افرادی با روابط عمومی ضعیف که در برقراری ارتباط با دیگران مشکل...

7 مرداد 1400

جایزه بین المللی طراحی پاریس 2021 برای طراح جوان ایرانی

پویا حسین زاده، طراح جوان ایرانی با طراحی ماسک تنفسی خود درمان به نمایندگی از کشورمان برنده جایزه بین المللی Paris Design Awards 2021 شد.

5 مرداد 1400

تور مکزیک: راهنمای سفر به مکزیک

مکزیک کشوری زیبا و متنوع از همه جهات است. شور و شوق زندگی در شهرهای آن جاری است. مردمی مهربان و مهمان نواز و غذاهایی لذیذ با طعمی فراموش نشدنی دارد. آثار معماری شگفت انگیز، تاریخ طولانی و پرفرازونشیب و طبیعت فوق العاده، از ویژگی های این کشور دیدنی هستند...

4 مرداد 1400
تعداد: (409)